Biuro Obsługi Klienta 59 84 10 550
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor:
Auto Market Truck, nr 43/2002 (409)
z dnia 2002-10-27

Do przyczep i maszyn

Hamulce, osie i części Knott

Do przyczep i maszyn

Konwencjonalne hamulce szczękowe z cylinderkiem hydraulicznym

Do przyczep i maszyn

Mechanizmy rozpierające na równomierny docisk tzw. szczęk do bębna

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne przyczepy samochodowe bez odpowiednich osi i skutecznych hamulców. Jednym z głównych producentów takiego osprzętu jest niemiecka firma Knott, obecna także w Polsce. Chociaż Knott wywodzi się z Niemiec, to jednak powoli staje się firmą międzynarodową, bo obecny jest już w kilku krajach europejskich, a także w Stanach
Trudno sobie wyobrazić nowoczesne przyczepy samochodowe bez odpowiednich osi i skutecznych hamulców. Jednym z głównych producentów takiego osprzętu jest niemiecka firma Knott, obecna także w Polsce.
Chociaż Knott wywodzi się z Niemiec, to jednak powoli staje się firmą międzynarodową, bo obecny jest już w kilku krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce Knott funkcjonuje od pięciu lat. W Zdziechowicach w województwie wielkopolskim firma ma swoją fabrykę, w której produkowane są osie do przyczep.
Osie Knotta wykorzystywane są w przyczepach towarowych i campingowych (z hamulcami lub bez) oraz przyczepach specjalistycznych, np. do transportu jednostek pływających, do przewozu koni i w lawetach. Wyroby Knotta stosuje w swoich produktach m.in. Fabryka Przyczep w Niewiadowie. Do przyczep Knott produkuje również urządzenia najazdowe z mechanicznym hamulcem najazdowym.
W programie produkcyjnym firmy są także wszelkiego rodzaju hamulce do maszyn budowlanych, dźwigów, wózków widłowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz różnych pojazdów specjalistycznych.
Ale Knott nie tylko wyposaża w osie i hamulce producentów przyczep i pojazdów specjalistycznych. Firma dostarcza również swoje produkty na rynek wtórny, dla odbiorców indywidualnych. W ofercie są nie tylko tzw. wyroby gotowe, ale także szeroka gama akcesoriów do budowy przyczep samochodowych.
Powiązane ogłoszenia:
16 703 PLN
BLT Brandenburger Niemcy
108 571 PLN
BLT Brandenburger Niemcy
63 395 PLN 15 000 EUR
BLT Brandenburger Niemcy
42 593 PLN
BLT Brandenburger Niemcy
65 508 PLN 15 500 EUR
ETS BALLANGER Francja