Biuro Obsługi Klienta 59 84 10 550
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor:
Auto Market Truck, nr 43/2002 (409)
z dnia 2002-10-27

Do przyczep i maszyn

Hamulce, osie i części Knott

Do przyczep i maszyn

Konwencjonalne hamulce szczękowe z cylinderkiem hydraulicznym

Do przyczep i maszyn

Mechanizmy rozpierające na równomierny docisk tzw. szczęk do bębna

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne przyczepy samochodowe bez odpowiednich osi i skutecznych hamulców. Jednym z głównych producentów takiego osprzętu jest niemiecka firma Knott, obecna także w Polsce. Chociaż Knott wywodzi się z Niemiec, to jednak powoli staje się firmą międzynarodową, bo obecny jest już w kilku krajach europejskich, a także w Stanach
Trudno sobie wyobrazić nowoczesne przyczepy samochodowe bez odpowiednich osi i skutecznych hamulców. Jednym z głównych producentów takiego osprzętu jest niemiecka firma Knott, obecna także w Polsce.
Chociaż Knott wywodzi się z Niemiec, to jednak powoli staje się firmą międzynarodową, bo obecny jest już w kilku krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce Knott funkcjonuje od pięciu lat. W Zdziechowicach w województwie wielkopolskim firma ma swoją fabrykę, w której produkowane są osie do przyczep.
Osie Knotta wykorzystywane są w przyczepach towarowych i campingowych (z hamulcami lub bez) oraz przyczepach specjalistycznych, np. do transportu jednostek pływających, do przewozu koni i w lawetach. Wyroby Knotta stosuje w swoich produktach m.in. Fabryka Przyczep w Niewiadowie. Do przyczep Knott produkuje również urządzenia najazdowe z mechanicznym hamulcem najazdowym.
W programie produkcyjnym firmy są także wszelkiego rodzaju hamulce do maszyn budowlanych, dźwigów, wózków widłowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz różnych pojazdów specjalistycznych.
Ale Knott nie tylko wyposaża w osie i hamulce producentów przyczep i pojazdów specjalistycznych. Firma dostarcza również swoje produkty na rynek wtórny, dla odbiorców indywidualnych. W ofercie są nie tylko tzw. wyroby gotowe, ale także szeroka gama akcesoriów do budowy przyczep samochodowych.
Powiązane ogłoszenia:
61 500 PLN
FIRMA USłUGOWO - TRANSPORTOWA 'MIREX' MIROSłAW STEFANEK Polska
13 468 PLN 3 200 EUR
VAEX Truck Trading B.V Holandia
VAEX Truck Trading B.V
134 045 PLN 31 849 EUR
Fahrzeughandel Jan Hofschröer Niemcy
34 272 PLN 8 143 EUR
Fahrzeughandel Jan Hofschröer Niemcy
83 755 PLN 19 900 EUR
J. VAN SCHAFTEN TRUCKS B.V. Holandia
J. VAN SCHAFTEN TRUCKS B.V.