Biuro Obsługi Klienta 59 815 41 17
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: BM
Zdjęcia: BM
Auto Market Truck, nr 6/2011 (837)
z dnia 2011-02-11

Serwis Mercedesa z hamownią dla ciężarowych

Klienci Mercedesa już obsługiwani w Strykowie

Z hamownią dla ciężarowych

Nowy serwis w Sterykowie

Choć oficjalne otwarcie przewidziane jest na połowę maja, już od połowy lutego klienci Mercedes-Benz obsługiwani będą w nowym salonie sprzedaży i serwisu w Strykowie pod Łodzią (u zbiegu autostrad A1 i A2). Zabudowa nowej stacji liczy ponad 8.500 mkw. Serwis oferować będzie wszelkie usługi dla samochodów użytkowych, w tym pierwszą w polskiej sieci Mercedesa hamownię dla samochodów ciężarowych i dostawczych o DMC powyżej 3,5 tony.
Choć oficjalne otwarcie przewidziane jest na połowę maja, już od połowy lutego klienci Mercedes-Benz obsługiwani będą w nowym salonie sprzedaży i serwisu w Strykowie pod Łodzią (u zbiegu autostrad A1 i A2).
Zabudowa nowej stacji liczy ponad 8.500 mkw. Serwis oferować będzie wszelkie usługi dla samochodów użytkowych, w tym pierwszą w polskiej sieci Mercedesa hamownię dla samochodów ciężarowych i dostawczych o DMC powyżej 3,5 tony. Dotychczas najbliższe punktów punkty znajdowały się w Chemnitz i Dreźnie w Niemczech. Hamownia silnikowa o powierzchni 192 mkw. będzie otwarta również dla klientów zza naszej wschodniej granicy.
W nowej placówce znajdzie się też magazyn części zamiennych, blacharnia, lakiernia, serwis opon, myjnia i stacja diagnostyczna będącą okręgową stacją kontroli pojazdów. W skład serwisu wejdą także współpracujące warsztaty i magazyny takie jak: magazyn olejów, silnikownia, naprawa tachografów, spawalnia, warsztat napraw elektrycznych i hydrauliki oraz serwis naczep. W serwisie ma być zatrudnionych 29 osób z łącznej liczby 70 pracowników.
Powiązane ogłoszenia:
18 500 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS
21 000 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS
21 000 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS
260 000 PLN
BEST-TRUCK KOWALCZYK Polska
BEST-TRUCK  KOWALCZYK
260 000 PLN
BEST-TRUCK KOWALCZYK Polska
BEST-TRUCK  KOWALCZYK