Logo

Kongres Nowej Mobilności

Kongres Nowej Mobilności to największa w regionie CEE konferencja i targi łączące zrównoważony rozwój i nową mobilność. Wydarzenie gromadzi tysiące ekspertów z całego świata, w tym przedstawicieli administracji publicznej, samorządów, producentów pojazdów, operatorów infrastruktury oraz środowisk naukowych.