Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: RED
Zdjęcia: producent
Auto Market Truck, nr /2015 (1077)
z dnia 2015-09-18

Nowy dwumarkowy serwis Autosfery

Volvo Trucks i Renault Trucks w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej

Nowy dwumarkowy serwis Autosfery

Dwumarkowy punkt serwisowy w Styrzyńcu usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E30

Firma Autosfera Sp. z o. o., uruchomiła nowy, autoryzowany dwumarkowy punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. Nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko- serwisowy Volvo Trucks i Renault Trucks, zlokalizowany w Białej Podlaskiej, przy ul. Solidarności.
Dwumarkowy punkt serwisowy w Styrzyńcu to jeden z dwóch autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Trucks i Renault Trucks jakie obecnie prowadzone są przez firmę Autosfera. Drugi, należący do firmy punkt zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej, przy ulicy Sidorskiej.
Obiekt w Styrzyńcu to zupełnie nowy budynek o powierzchni zabudowy 1.700 mkw., zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.
Budynek położony jest na działce o powierzchni 20.000 mkw., z czego ok. 10.000 mkw. zajmują utwardzone parkingi dla pojazdów ciężarowych, natomiast ok. 8.000 mkw. przeznaczono na tereny zielone, gdzie, między innymi, zbudowano zewnętrzną siłownię dla kierowców. W budynku znajduje się również pokój wypoczynkowy i bar dla kierowców.
W części warsztatowej punktu serwisowego w Styrzyńcu, 660 mkw. zajmuje hala napraw z trzema przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi o długości 30 m i jednym stanowiskiem nie przejazdowym. W obiekcie znajduje się również rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych.
Nowy punkt serwisowy w Styrzyńcu, w chwili obecnej, zatrudnia 20 pracowników, w tym 11 mechaników, świadcząc pełną gamę usług serwisowych dla samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów Renault Trucks.
W obiekcie znajdują się również przeniesione z ul. Solidarności punkty sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks, prowadzone przez Volvo Group Trucks Sales, Poland.
Nowa inwestycja firmy Autosfera mieści również ekologiczną myjnię dla samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów, która jest wyposażona w ścieżkę diagnostyczną MAHA.
Uroczysta inauguracja nowego obiektu na mapie sieci serwisowej Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce, odbyła się z udziałem wielu gości, wśród których znaleźli się klienci firmy, partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele lokalnych władz i mediów.
- Cieszymy się bardzo, że dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z firmą Autosfera, możemy zaoferować Klientom tak profesjonalny obiekt na mapie sieci Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce - powiedziała Małgorzata Kulis, Vice President, Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market. - Jestem przekonana, że ten nowoczesny, doskonale wyposażony i spełniający najwyższe standardy Volvo punkt serwisowy, jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na ścianie wschodniej, będzie trwałym i solidnym wsparciem dla działalności transportowej wszystkich Klientów korzystających z jego szerokiej oferty produktów i usług na najwyższym poziomie.
Powiązane ogłoszenia:
2 499 PLN
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów Polska
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów
799 PLN
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów Polska
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów
2 499 PLN
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów Polska
PHU RALFMAX Specjalistyczne naprawy skrzyń biegów