Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: Sodineg
Zdjęcia: Sodineg
Auto Market Truck, 2017(4)
z dnia 2017-04-07

Po maszyny i ciężarówki do Francji

Setki maszyn i pojazdów w ekspozycji SODINEG

 

Działająca od 1996 roku, firma SODINEG Francja wyspecjalizowała się w handlu maszynami budowlanymi oraz używanymi ciężarówkami, zajmując się ich importem i eksportem, jak również wynajmem oraz transportem. Przedsiębiorstwo jest dzisiaj liderem w tej dziedzinie wśród niezależnych firm na północy Francji. 
Ekspozycja robi wrażenie
Usytuowany na północy Francji w Saint-Quentin, tylko godzinę drogi od Paryża, SODINEG wystawia na swoim placu ekspozycyjnym ponad 300 maszyn budowlanych oraz ciężarówek na sprzedaż. 
Duża aktywność
Firma jest znana w branży dzięki swojej stabilności, dynamizmowi oraz obecności reklamowej zarówno w magazynach jak i na targach międzynarodowych, m. in.: BAUMA w Monachium, BAUMA w Szanghaju, CONEXPO w Las Vegas, INTERMAT w Paryżu, Hillhead w Anglii, SMOPYC w Saragossie, SAIE w Bolonii, czy targi w Algierii...
Obfita oferta
Oprócz dużego wyboru pojazdów dostępnych na placu firma oferuje całą gamę wyposażenia oraz części zamiennych. Zaopatruje się w pobliskich przedsiębiorstwach oraz dużych francuskich koncernach.
Najbardziej znane marki w ofercie to: CATERPILLAR – LIEBHERR – KOMATSU – KOBELCO – CASE – HUYNDAI – AMMANN – BELL – BOBCAT – BOMAG – DOOSAN DAEWOO – DEMAG – DYNAPAC – GROVE – JCB – MONTABERT – PINGUELLY HAULOTTE – VOGELE – VOLVO -MERCEDES – MAN – RENAULT – DAF...
– Jeżeli szukają Państwo maszyny specjalnego rodzaju, której nie mamy w sprzedaży, jesteśmy w stanie, dzięki naszej sieci profesjonalistów we Francji oraz za granicą, zaproponować Państwu najlepsze warunki ich kupna – deklarują przedstawiciele firmy. 
Solidna ekspertyza
Z prawie 20-letnim doświadczeniem zespół Sodineg jest w stanie poprowadzić klienta i doradzić mu w sprawie wyboru towaru oraz dostosować ofertę do jego wymagań i potrzeb. 
Usługi według indywidualnych potrzeb
Firma jest w stanie zaoferować nabywcy, poprzez swoich partnerów, montaż wyposażenia oraz dodatkowe opcje, takie jak malowanie maszyn na wybrane kolory wraz z umieszczaniem na nich logo. W ofercie są także pneumatyka, skup części zużytych, mechanika, karoserie.
Obsługa wysyłki i dostawy za granicę 
Dzięki strategicznej lokalizacji firmy na północ od Paryża, klienci SODINEG korzystają z głównych dróg blisko największych portów europejskich takich jak Rottedam, Anvers, Zeebruges, Dunkerque, Rouen, le Havre. 
Francuska firma zapewnia szybki czas oraz efektywność kosztów transportu. Będąc ciągle w bliskiej współpracy ze spedytorami i firmami żeglugowymi, grupa SODINEG organizuje dla swoich klientów transport ich towarów w wymiarach standardowych jak i w konwojach w najlepszych warunkach.