Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: red
Zdjęcia: red
Auto Market Truck, 2017(4)
z dnia 2017-10-06

Cimc Vehicles w mediach społecznościowych i internecie

Media społecznościowe

 

Działania Chińskiego giganta na Polskim rynku obserwujemy już od dłuższego czasu na łamach prasy i podczas spotkań z przewoźnikami w różnych regionach kraju gdzie CIMC Vehicles aktywnie promuje swoje produkty. Dziś rozszerzone informacje na temat działalności firmy znajdziemy też w mediach społecznościowych i internecie. 
Z początkiem września uruchomiona została oficjalna strona Facebookowa firmy pod adresem www.facebook.com/cimcvehicleseurope gdzie producent zamieszcza na bieżąco informacje o swoich produktach jak również wydarzeniach w których uczestniczy. Równolegle uruchomiony został kanał YouTube o nazwie „CIMC Trailer Poland” gdzie zamieszczane są filmy przedstawiające proces produkcyjny, profil działalności koncernu i zakłady w których wytwarzane są naczepy trafiające na Polski rynek. 
Na chwilę obecną prowadzone są też prace modernizacyjne rozbudowanej strony internetowej dostępnej pod adresami www.cimc.pl i www.cimc-vehicles.pl na której obok informacji o samej firmie znajdziemy też wszystkie publikacje prasowe jakie ukazały się dotychczas na łamach magazynów i stron internetowych na przestrzeni ostatniego roku i szczegółowe informacje dotyczące produktów. Całość uzupełnia interaktywna mapa Polski umożliwiająca zlokalizowanie najbliższych punktów sprzedaży jak również serwisu naczep CIMC VEHICLES. 
„W dzisiejszych czasach mówi się że jeżeli nie zna nas internet to tak naprawdę nas nie ma. Ponieważ zależy nam na zaznaczeniu naszej obecności postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów” – mówi Magdalena Kowalewska będąca autorem i odpowiedzialna za utrzymanie komunikacji internetowej w CIMC Trailer Poland. „Zapraszamy serdecznie do aktywnego śledzenia nas w mediach społecznościowych ponieważ na pewno w najbliższym czasie będziemy ogłaszali szereg konkursów w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody związane z naszą działalnością” dodaje. 
Sprawdziliśmy podawane przez tego producenta informacje i potwierdzamy zachęcając do odwiedzania stron CIMC VEHICLES.