Wiadomości z rynku

Autor:
Zdjęcia:
Auto Market Truck, 2019(4)
z dnia 2019-03-15

Proste finansowanie firmy

 

 

 

Prowadzenie biznesu, wymaga uzyskania zewnętrznych źródeł finansowania. W branży transportowej szczególnie trudno utrzymać się na rynku bez uzyskania kredytu. Wahania koniunktury gospodarczej, ceny paliw, a także wyjątkowo długie terminy płatności na fakturach, powodują, że płynność finansowa w tej branży jest ciężka do utrzymania.
Branża transportowa jest też często wykluczona z możliwości pozyskania kredytu w wielu instytucjach finansowych. Banki, które mają specjalną ofertę wymagają wielu dokumentów oraz długiego stażu prowadzenia działalności. Nienaganna historia kredytowa, udokumentowana zdolność, świetna kondycja finansowa to tylko niektóre z wymagań jakie należy spełnić. Specyfika branży transportowej powoduje, że czasem ciężko spełnić te wszystkie wymagania.
Na pomoc branży wychodzi faktoring i leasing, ale nie tylko.
Proste finansowanie firmy to także iwoca – szybka pożyczka dla firm.
iwoca zapewnia finansowanie w kwocie od 5 tysięcy do 150 tysięcy złotych, na dowolny cel. Co ważne akceptowane są tutaj wszystkie branże (w tym transport) i wszystkie formy prawne działalności takie jak indywidualna działalność gospodarcza, spółka cywilna, jawna, z.o.o. czy partnerska. Akceptowane są także wszystkie metody rozliczeń podatkowych – Książka Przychodów i Rozchodów, Rachunek Zysków i Strat, Ryczałt czy Karta Podatkowa. Ofertę można otrzymać już od 1 dnia działania jednoosobowej działalności, lub po 3 miesiącach przy innych formach. Do 25 tysięcy decyzję otrzymujemy natychmiast po wypełnieniu wniosku, bez żadnych wymaganych dokumentów – tylko na oświadczenie. Jest to najbardziej elastyczna pożyczka na rynku. Firmy zainteresowane wyższymi kwotami, muszą przygotować jedynie wyciągi bankowe z ostatnich 6 m-cy + miesiąc bieżący. iwoca to najwyżej oceniany kredytodawca firmowy w Polsce. (4,9/5 na Opineo) Brak prowizji za uruchomienie oraz za wcześniejszą spłatę powoduje, że oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Ofertę można uzyskać bez żadnych zabezpieczeń i bez zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego. Dzięki czemu formalności ograniczone są do minimum. iwoca działa na terenie 3 krajów – w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Sfinansowała już 22 tysiące firm, udzielając pożyczek na ponad 2,6 miliarda złotych. iwoca dostępna jest w ofercie Domu Finansowego QS od 2018 roku, uzupełniając ofertę produktów dla firm. Dzięki iwoca w Domu Finansowym QS, możemy zaproponować korzystne finansowanie dla branż takich jak budowlanka, transport czy turystyka, dla których ciężko było uzyskać kredyt w tradycyjnym banku. Rozumiemy problemy i specyfikę branży transportowej, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z iwoca. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej. Ważne jest dla nas, żeby pomóc w uzyskaniu finansowania wszystkim naszym Klientom. Dom Finansowy QS to najdłużej działający w Polsce pośrednik finansowy. Posiadający w swojej ofercie kredyty i pożyczki ponad 30 firm. Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź nas na www.dfqs.pl lub w naszej placówce franczyzowej.