Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: red
Zdjęcia: red
Agro Expo, 2017(7)
z dnia 2017-06-30

Ładowarki Norcar

Zwrotne maszyny do zadań specjalnych

Mini-ładowarki fińskiej marki Norcar to maszyny idealne dla branży rolniczej ze względu na połączenie nowoczesnych rozwiązań i dużego udźwigu z wymiarami pozwalającymi na wykorzystanie sprzętu w różnych warunkach. Dużym plusem są także korzystne ceny – najtańszy model z wysięgnikiem teleskopowym (6020), który pozwala podnieść do 960 kg ładunku, można nabyć już za 27,9 tys. euro (cena netto).
Ładowarki Norcar – stalowa siła
Fiński producent w serii mini-ładowarek przygotował aż 7 różnych maszyn (wszystkie modele zostały zaprezentowane na tegorocznej Opolagrze 2017). Łączą je niewielkie wymiary gwarantujące doskonałą zwrotność i zwinność podczas pracy nawet w miejscach, gdzie tradycyjne ładowarki nie miałyby szans, obecność nowoczesnych wysięgników teleskopowych (z wyjątkiem najmniejszego modelu) oraz najwyższej jakości silniki pochodzące z kolekcji jednego ze światowych liderów w swojej branży – japońskiej firmy Kubota.
Warto podkreślić, że każda z ładowarek niemal w całości wykonana została ze stali. Brak większej ilości elementów z materiałów sztucznych to idealne rozwiązanie dla rolników poszukujących sprawdzonej ładowarki do pracy w nawet najcięższych warunkach. Sprzęt Norcar słynie z długiej żywotności i pozwala na wygodne wykonywanie zadań bez obaw o uszkodzenie konstrukcji.
Dobierz sprzęt na miarę swoich potrzeb
Ładowarki Norcar to maszyny przegubowe o różnym udźwigu. Najmniejszy model posiada tradycyjne, sztywne ramię załadunkowe. Kolejne 6 modeli z serii wyposażonych zostało w nowoczesne wysięgniki teleskopowe.
Za wydajność ładowarek odpowiadają silniki Kubota o mocy od 20 do 45 KM. Siła pozwalająca na podniesienie ładunku z ziemi w najmniejszym modelu wynosi 800 kg. Największa z maszyn podnosi do 2,5 tony, co w przypadku zwrotnych mini-ładowarek jest imponującym osiągnięciem. Ładunek może być podnoszony na wysokość od 2 do nawet 3,5 metra.
Maszyny posiadają napęd na 4 koła. Podnoszona masa idealnie rozkłada się na całą konstrukcję, dzięki wkomponowaniu zbiornika oleju hydraulicznego w ramę.
Wyposażenie dodatkowe
W ofercie polskiego dystrybutora mini-ładowarek Norcar dostępna jest bardzo szeroka gama narzędzi pozwalających dopasować maszyny do różnych prac (od łyżek i wideł przez zamiatarki aż po pługi wirnikowe oraz młoty hydrauliczne).