Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: BM
Zdjęcia: BM
Auto Market Truck, nr 6/2011 (837)
z dnia 2011-02-11

Serwis Mercedesa z hamownią dla ciężarowych

Klienci Mercedesa już obsługiwani w Strykowie
Z hamownią dla ciężarowych

Nowy serwis w Sterykowie

Choć oficjalne otwarcie przewidziane jest na połowę maja, już od połowy lutego klienci Mercedes-Benz obsługiwani będą w nowym salonie sprzedaży i serwisu w Strykowie pod Łodzią (u zbiegu autostrad A1 i A2). Zabudowa nowej stacji liczy ponad 8.500 mkw. Serwis oferować będzie wszelkie usługi dla samochodów użytkowych, w tym pierwszą w polskiej sieci Mercedesa hamownię dla samochodów ciężarowych i dostawczych o DMC powyżej 3,5 tony.
Choć oficjalne otwarcie przewidziane jest na połowę maja, już od połowy lutego klienci Mercedes-Benz obsługiwani będą w nowym salonie sprzedaży i serwisu w Strykowie pod Łodzią (u zbiegu autostrad A1 i A2).
Zabudowa nowej stacji liczy ponad 8.500 mkw. Serwis oferować będzie wszelkie usługi dla samochodów użytkowych, w tym pierwszą w polskiej sieci Mercedesa hamownię dla samochodów ciężarowych i dostawczych o DMC powyżej 3,5 tony. Dotychczas najbliższe punktów punkty znajdowały się w Chemnitz i Dreźnie w Niemczech. Hamownia silnikowa o powierzchni 192 mkw. będzie otwarta również dla klientów zza naszej wschodniej granicy.
W nowej placówce znajdzie się też magazyn części zamiennych, blacharnia, lakiernia, serwis opon, myjnia i stacja diagnostyczna będącą okręgową stacją kontroli pojazdów. W skład serwisu wejdą także współpracujące warsztaty i magazyny takie jak: magazyn olejów, silnikownia, naprawa tachografów, spawalnia, warsztat napraw elektrycznych i hydrauliki oraz serwis naczep. W serwisie ma być zatrudnionych 29 osób z łącznej liczby 70 pracowników.
Powiązane ogłoszenia:
100 000 PLN
marcin.rejch@gmail.com Polska
265 000 PLN
marcin.rejch@gmail.com Polska
196 000 PLN
marcin.rejch@gmail.com Polska
110 000 PLN
marcin.rejch@gmail.com Polska
125 000 PLN
marcin.rejch@gmail.com Polska