Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 5
Kraj
Przebieg 5

Ciągniki siodłowe

Ciągniki siodłowe to nieodłączny element wyposażenia każdej firmy zajmującej się logistyką i transportem. Bez nich przewożenie dużych ilości towaru nie jest praktycznie możliwe. Nic więc dziwnego, że zakup ciągników siodłowych to pierwszy krok w kierunku zbudowania prężnie działającej firmy. Niestety, bywa on problematyczny. Nowe ciągniki siodłowe kosztują bowiem naprawdę sporo.

Ich zakup bywa więc poważnym obciążeniem dla budżetu firmy, zwłaszcza w przypadku problemów z uzyskaniem atrakcyjnego sposobu finansowania. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które może zmniejszyć koszty budowania floty. Wystarczy bowiem zdecydować się na zakup używanych ciągników siodłowych. Jest to zresztą coraz popularniejsze i chętnie wybierane rozwiązanie.

Ciągniki siodłowe poleasingowe

W ogłoszeniach na naszej stronie znajdziesz ciągniki siodłowe poleasingowe w bardzo przystępnych cenach. Swoje ogłoszenia wystawiają tu firmy oferujące sprzedaż ciągników z całego kraju - bez trudu znajdziesz więc nie tylko pojazd dopasowany do twoich potrzeb i możliwości, ale również położony w dogodnej lokalizacji, co jest dodatkowym atutem.

Nie brakuje również ofert oddania leasingu ciągnika siodłowego, co jest bardzo przystępnym rozwiązaniem dla osób, które myślą o leasingowaniu pojazdów swojej firmy, a jednocześnie chcą jak najwięcej zaoszczędzić. Mówiąc w skrócie - dajemy szereg możliwości, dzięki którym zakup pojazdów dla twojej firmy będzie znacznie łatwiejszy i tańszy.

Dlaczego warto kupować ciągniki siodłowe używane?

Podstawową zaletą zakupu używanego ciągnika siodłowego jest oczywiście jego znacznie niższa cena. W zależności od tego, jak długo był używany, może być ona niższa nawet o połowę. Jednocześnie używane ciągniki siodłowe to wciąż w pełni sprawne pojazdy, które sprawdzą się na najdalszych nawet trasach, zapewniając komfort i bezpieczeństwo kierowcy.

Co więcej, w ogłoszeniach znajdujących się w naszym serwisie możesz znaleźć nie tylko ciągniki, ale również naczepy - dzięki czemu kompletując flotę samochodową dla swojej firmy nie musisz udawać się nigdzie indziej, a przy tym oszczędzasz. Nic więc dziwnego, że użytkownicy naszej strony są zadowoleni z takiego rozwiązania i chętnie po nie sięgają.

Ciągniki siodłowe na sprzedaż znajdziesz w Truck.pl

W ofercie naszego serwisu znajdziesz szeroki wybór ciągników siodłowych, które są nie tylko nowoczesne i w pełni funkcjonalne, ale również znacznie tańsze niż nowe pojazdy. Intuicyjna wyszukiwarka na naszej stronie sprawia, że znalezienie używanych ciągników siodłowych, które spełnią twoje oczekiwania, jest proste i szybkie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 5
 • Volvo FH16 czyli waga ciężka Volvo FH16 czyli waga ciężka Ciągniki siodłowe. FH16 o dmc zespołu pojazdów 295 ton 2011-03-04
  Na rynek wchodzi Volvo FH16 w wersji przeznaczonej do transportu ciężkiego, o dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów do 295 ton. Nowe Volvo wagi ciężkiej to model napędzany 16-litrowym silnikiem o mocy 600 KM, osiągającym 2.800 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów (plus dwa biegi wsteczne), wyposażoną w przekładnię hydrokinetyczną. Volvo FH16 dla transportu ciężkiego jest dostępne jako ciągnik siodłowy z zawieszeniem mechanicznym lub pneumatycznym, w różnych konfiguracjach kół i osi.
  Czytaj całość
 • Volvo FH i FH 16 poprawione Volvo FH i FH 16 poprawione Samochody ciężarowe Volvo FH i FH 16 niebawem na rynku 2008-07-04
  Volvo Trucks zaprezentowało odnowione wersje swoich najcięższych pojazdów - dalekobieżnego FH i jego flagowej odmiany FH 16. Modernizując ciężarówki, szwedzki producent największy nacisk położył na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy i poprawę warunków wykonywania pracy kierowcy. Odświeżone Volvo są wyposażane m.in. w układ monitorowania reakcji kierowcy (Driver Alert Support). Wykorzystujący kamerę system monitoruje tor jazdy pojazdu względem poziomego oznakowania drogi. Jeżeli tor jazdy staje się nieregularny, kierowca otrzymuje ostrzeżenie (sygnał dźwiękowy i komunikat tekstowy). Nowością jest układ wspomagania zmiany pasa ruchu (Lane Changing Support) w który wyposażone są samochody ciężarowe. Wykrywa on pojazdy znajdujące się w martwym polu po prawej stronie pojazdu. Kierowca jest o tym informowany mruganiem lampki ostrzegawczej w prawym słupku oraz głośniejszym sygnałem kierunkowskazów.
  Czytaj całość
 • Topowe skośnookie Volvo FH16 Topowe skośnookie Volvo FH16 Ciągniki siodłowe. Volvo FH16 trzyosiowy (od 2003 r.) 2008-04-25
  Trzyosiowy, topowy "efhacz" drugiej generacji (z racji skośnych reflektorów zwany "chińczykiem") to rzadki widok na naszych drogach. Jeżeli jednak szukamy mocnego i bezawaryjnego pojazdu, warto się nim zainteresować. Główną zaletą ciągnika Volvo FH16 jest niska awaryjność. Do tego na plus trzeba zaliczyć również obszerne największe kabiny i mocny napęd. Minusy ciągników to natomiast: duże spalanie, wysoka cena zakupu oraz mało egzemplarzy na rynku.
  Czytaj całość