Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 54
Kraj

Traktory

Traktor to jedna z podstawowych maszyn w gospodarstwie. Niestety, zakup nowego traktora często łączy się ze sporymi kosztami. W takim wypadku pozostają maszyny z drugiej ręki. Ogłoszenia o sprzedaży używanych ciągników znajdziesz właśnie na naszym portalu. Mamy pojazdy różnych typów, pasujące cenowo do każdego budżetu.

Jaki traktor kupisz za pośrednictwem naszego portalu? Mamy tu ciągniki nowe i używane. Zapewniamy szeroki wybór modeli różnych, znanych marek - Volvo, JCB, John Deere oraz wiele innych. W każdym z ogłoszeń zamieściliśmy bezpośredni kontakt do sprzedającego, więc łatwo umówisz się na ewentualne oględziny.

Używane ciągniki na sprzedaż

Na portalu truck.pl znajdziesz ciągnik idealny do swoich potrzeb. Mamy ogłoszenia o sprzedaży traktorów z całej Polski, a często także z innych krajów. Są tu zarówno ciągniki rolnicze, leśne, jak również części i akcesoria do nich. Słowem - nasz portal to idealne miejsce, by znaleźć najlepszy traktor na swoje potrzeby.

Chcesz znaleźć najlepszy ciągnik dla siebie? To proste. Wystarczy, że użyjesz naszej wyszukiwarki. Wybierz zakres cen, roczniki oraz typ ciągników jaki Cię interesuje. Z łatwością znajdziesz najciekawsze propozycje z całej Polski. Nie widzisz nic dla siebie? Zapraszamy jutro lub w najbliższym czasie - oferta stale się powiększa!

Dlaczego warto kupić traktor na truck.pl?

Na naszym portalu nie ma przypadkowych sprzedawców. Współpracujemy jedynie z wiodącymi firmami z branży. To daje nam pewność, że jakość oferty prezentowanej na truck.pl spełnia najwyższe standardy. Poza tym, każdego dnia na naszym portalu pojawiają się nowe ogłoszenia - warto regularnie tu zaglądać.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 54

John Deere 7810 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 100 282 PLN 23 500 EUR
Czechy
 
 • Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Międzynarodowa wystawa 11-14 października w Poznaniu 2016-09-16
  Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku oraz za tereny zielone są miejscem, gdzie mogą zapoznać się z najnowszą ofertą rynkową i spotkać się z ekspertami rynku.
  Czytaj całość
 • Ciągniki nie przyhamowały Ciągniki nie przyhamowały Przewoźnicy nadal chętnie kupują "konie" 2015-04-03
  Od dłuższego czasu w sprzedaży nowych pojazdów w Polsce dominują ciągniki siodłowe. Nic dziwnego, skoro nasz kraj transportem międzynarodowym stoi. Przełom roku i początek 2015 potwierdzają ten trend.
  Czytaj całość
 • Silny charakter Silny charakter Ciągnik siodłowy Scania Streamline R 580 Euro 6 2014-08-01
  Silnik widlasty o mocy 580 KM to pierwsza pod względem siły, po topowym motorze 730 KM, jednostka napędowa Scanii w nowej gamie Euro 6. Po takim napędzie można spodziewać się wiele dobrego. Jazdę próbną odbyliśmy w pełni załadowanym zestawem z ciągnikiem R580 i naczepą z aerodynamicznymi osłonami.
  Czytaj całość