Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 7
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Samochody do żywca

Przewożenie żywych zwierząt bywa trudne. Koniecznym jest bowiem zapewnienie im bezpieczeństwa i odpowiednich warunków. Nie da się zrobić tego bez posiadania odpowiednich pojazdów lub naczep. Niestety, samochody do żywca należą do bardzo drogich pojazdów, których zakup może poważnie obciążyć nasze finanse.

Chyba, że zdecydujemy się na zakup używanego samochodu do przewozu żywca. Większość tych pojazdów wciąż może poruszać się po drogach, a ich stan techniczny jest bardzo dobry. Jednocześnie cena takiego zakupu może być niższa nawet o kilkadziesiąt procent względem nowych modeli. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami dostępnymi na naszej stronie.

Używana zabudowa do żywca

Zakup używanej zabudowy do żywca to spore oszczędności przy jednoczesnym zabezpieczeniu transportu zwierząt. Na naszym serwisie oferowana jest nowoczesna i funkcjonalna zabudowa do żywca, która z pewnością spełni swoją funkcję. Są to bowiem rozwiązania posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty.

Oferowane przez naszych ogłoszeniodawców zabudowy do żywca to rozwiązania oferowane przez czołowych producentów pojazdów specjalnych. Są solidne, trwałe i funkcjonalne. Nasi ogłoszeniodawcy dbają o to, by dokładnie opisać wszystkie parametry zabudowy do żywca oraz dołączyć dokumentację fotograficzną. Dzięki temu wiesz co wybierasz.

Samochody ciężarowe do przewozu żywca

Dopiero rozpoczynasz transport żywca i nie posiadasz samochodu ciężarowego, który można byłoby przystosować do wykonywania takich zadań? W takim razie doskonale trafiłeś. W tysiącach ogłoszeń dostępnych na łamach naszego serwisu znajdziesz te, które oferują sprzedaż samochodów ciężarowych do żywca. To idealne rozwiązanie dla wymagających.

Samochody do przewozu żywca z naszej oferty są nowoczesne, funkcjonalne i w pełni przystosowane do swojej roli. Możesz więc mieć pewność, że ułatwią ci codzienną pracę. Pojazdy ciężarowe do żywca to samochody czołowych marek, które znane są ze swojej niezawodności. Jednocześnie dostępne są w dobrej cenie.

Naczepy do przewozu żywca

Jeśli posiadasz ciągnik i nie chcesz kupować całego samochodu - nie martw się. W naszej ofercie znajdziesz bowiem również ogłoszenia sprzedaży naczep do przewozu żywca. Ogłoszeniodawcy oferują szeroki wybór naczep znanych i cenionych producentów. W zależności od rodzaju przewożonego żywca oraz indywidualnych potrzeb, możesz znaleźć naczepę o idealnych wymiarach i parametrach.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 7

DO ZWIERZAT ZESTAW SCANIA R650 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 1 142 477 PLN 255 000 EUR
Polska
 

RENAULT T520 DO ZWIERZAT ZESTAW wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 313 173 PLN 69 900 EUR
2018 Polska