Logo

Podsumowanie XXXI edycji Targów STACJA PALIW 2026

27 maja 2022

XXXI edycja Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2026 odbyła się w dniach 13–15 maja 2026 roku w EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie organizowane było przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Od lat pozostaje ono jednym z najważniejszych spotkań branży paliwowej, energetycznej i transportowej nie tylko w Polsce ale i poza jej granicami. Tegoroczna edycja skoncentrowała się na innowacyjnych technologiach dla sektora paliwowego, rozwiązaniach związanych z elektromobilnością, paliwami alternatywnymi, nowoczesnymi technologiami gazowymi oraz transformacją energetyczną.
Targi zgromadziły przedstawicieli sektora paliwowego, producentów technologii, operatorów stacji paliw, myjni, ekspertów rynku energetycznego oraz liderów branży transportowej i retailowej. Podczas wystawy, goście odwiedzający targi mogli uczestniczyć w prezentacji premier rynkowych, Debaty branżowej, Akademii Przedsiębiorcy czy różnych Stref tematycznych takich jak: Strefa Myjni, NTG – Nowoczesnych Technologii Gazowych oraz Wyspie Wodorowej a także Strefie Urzędów czy Strefie porad prawnych.
STACJA PALIW 2026 to nie tylko przestrzeń prezentacji nowoczesnych rozwiązań, ale również platforma wymiany doświadczeń, budowania relacji biznesowych i dyskusji o przyszłości rynku paliw i energii.
Do zobaczenia za rok!