Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe to bardzo pomocne maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, służące do wykonywania wielu różnych zadań. Mocne, stabilne pojazdy, z napędem na cztery duże koła, radzą sobie doskonale nawet w bardzo wymagającym terenie. Właśnie ta wszechstronność zastosowań sprawia, że ładowarki teleskopowe są coraz chętniej kupowane, szczególnie na rynku wtórnym.

Do jakiego typu prac można ich użyć? Niezastąpione są np. do rozładunku różnych towarów o sporych gabarytach. Wystarczy wyposażyć ładowarkę w widły paletowe, aby móc za jej pomocą wykonywać tego typu czynności. Natomiast zamontowanie szufli pozwala na przemieszczanie materiałów z miejsca na miejsce. Oczywiście to nie wszystko - ładowarki teleskopowe służą także do pracy na wysokościach (dzięki teleskopowemu wysięgnikowi z platformą dla operatora).

Używane ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe sporo kosztują, dlatego nie zawsze warto inwestować w nowe pojazdy. Bardzo często można znaleźć bardzo dobrej jakości maszynę używaną po niewygórowanej cenie. Za pomocą portali z ogłoszeniami, takimi jak naszym istnieje naprawdę spora szansa na znalezienie odpowiedniej ładowarki teleskopowej z niewielkim przebiegiem.

Takie renomowane firmy jak Manitou, JCB, Caterpillar czy New Holland bardzo często pojawiają się w naszych ogłoszeniach, dlatego warto codziennie zaglądać na stronę. Wyżnej wymienieni producenci od lat wypuszczają na rynek wciąż ulepszane technologicznie ładowarki teleskopowe oraz inne maszyny budowlane, dlatego są godni twojego zaufania.

Ładowarka teleskopowa na sprzedaż

Za niewielkie pieniądze możesz stać się posiadaczem dobrej maszyny, takiej firmy jak Dieci Runner czy Merlo. Każda wystawiona na sprzedaż ładowarka teleskopowa w portalu truck.pl jest widoczna na zdjęciu oraz zamieszczone są jej najważniejsze parametry techniczne. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji na temat konkretnego modelu, wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo – chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1