O serwisie Truck.pl

Portal truck.pl to jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Ogłoszenia, które publikujemy na naszej stronie, kierowane są do profesjonalistów z branży transportowej, budowlanej, rolniczej oraz wielu innych. Pośredniczymy w sprzedaży nowych i używanych pojazdów, a także części zamiennych, akcesoriów.Jakie pojazdy znajdziesz na naszym portalu? Oto przykłady:

  • Samochody ciężarowe (w tym ciągniki siodłowe)
  • Samochody dostawcze
  • Naczepy
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane (koparko-ładowarki, minikoparki i inne)

Nasz portal to miejsce, gdzie ogłaszają się profesjonaliści. Tu szybko i łatwo znajdziesz samochody ciężarowe i inne pojazdy użytkowe, prosto od wiodących firm z branży. Możesz być pewien wysokiej jakości ofert - tu nie ma przypadkowych handlarzy!Niezależnie od tego czy poszukujesz samochodów lub innych pojazdów dla swojej firmy czy też prywatnie, możesz mieć pewność, że tu znajdziesz odpowiednią dla siebie ofertę. Stale aktualizowana baza ogłoszeń pozwoli Ci szybko i łatwo odnaleźć najciekawsze propozycje z rynku.

Zobacz samochody ciężarowe na sprzedaż

Interesują Cię auta ciężarowe? Koniecznie zobacz ogłoszenia o sprzedaży ciągników siodłowych i innych pojazdów ciężarowych na truck.pl. Mamy tu propozycje z całej Polski oraz z zagranicy. Szeroki wybór ofert takich pojazdów, na każdy budżet.

Maszyny rolnicze

Traktory, kombajny, maszyny uprawowe, a także przyczepy czy części oraz serwis. Wszystko to znajdziesz w portalu truck.pl. Są tu zarówno oferty sprzedaży nowych maszyn rolniczych, jak również ogłoszenia o poleasingowych maszynach rolniczych. W każdym z ogłoszeń znajdziesz nie tylko wyczerpujący opis sprzedawanego pojazdu, ale również bezpośredni kontakt do sprzedawcy. Dzięki temu, bez problemu umówisz się na sprawdzenie maszyny na żywo!

Poleasingowe maszyny budowlane

Poszukujesz koparki dla swojej firmy? A może interesują Cię koparko-ładowarki, spychacze, albo inny osprzęt budowlany? Nie musisz już dalej szukać! W stałej ofercie na naszym portalu znajdziesz kilkadziesiąt ofert sprzedaży maszyn budowlanych w dobrych cenach. Nie jesteś już skazany na zakup nowego sprzętu. Teraz możesz bez problemu zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy, kupując poleasingowe maszyny budowlane.

Samochody dostawcze - ogłoszenia

Na naszym portalu znajdziesz również oferty sprzedaży samochodów dostawczych różnych marek. Mamy zarówno typowe furgony, jak również auta typu chłodnia czy inne pojazdy dostawcze dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Łatwo znajdziesz ciekawe oferty!

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wyszukiwanie idealnego pojazdu dla Twojej firmy, wyposażyliśmy nasz portal w intuicyjną wyszukiwarkę. Teraz wystarczy tylko podać swój budżet, wybrać rocznik oraz model pojazdu, jaki nas interesuje, aby po kilku sekundach zobaczyć najlepsze oferty. A żeby jeszcze bardziej ułatwić Tobie znalezienie idealnych ogłoszeń, wyposażyliśmy naszą wyszukiwarkę w opcję znalezienia pojazdu po wyposażeniu. Teraz wystarczy tylko zaznaczyć elementy, na których obecności zależy Ci w zakupionym pojeździe. Po kilku sekundach zobaczysz oferty z całej Polski oraz Europy.

Reklama

tel: +48 780 430 045
e-mail: reklama@truck.pl

Ogłoszenia

tel: +48 735 395 937
e-mail: ogloszenia@truck.pl

Redakcja

tel: +48 698 637 292
e-mail: redakcja@truck.pl