Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 13
Kraj

Koparko ładowarka

Wykonywanie specjalistycznych prac na placu budowy wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Jedną z podstawowych maszyn, jaką wykorzystuje się na budowach jest koparko-ładowarka. Koparko-ładowarki to przede wszystkim nieoceniona pomoc oraz zdecydowane usprawnienie wykonywanych zadań budowlanych. Nowoczesna koparko-ładowarka jest bardzo sprawna, a wykonywane z jej pomocą prace realizowane są z dużą dokładnością. Obecnie dostępne koparko-ładowarki to także sprzęt bezpieczny i bardzo wydajny. Wielkie zalety koparko-ładowarek to łączenie w sobie funkcji dwóch bardzo ważnych maszyn budowlanych, a mianowicie, jak sama nazwa wskazuje, koparki oraz ładowarki.

Wpływa to na ogromną wszechstronność sprzętu, dzięki czemu koparko-ładowarka używana jest w wykonywaniu wielu prac nie tylko na placach budowy. Tego typu sprzęt wykorzystać można do realizacji takich zadań, jak na przykład: załadunek, kopanie rowów, wykonywanie wykopów (tworzenie oczek wodnych, sadzenie drzew i inne), zagarnianie, zamiatanie, frezowanie, sztaplowanie, odśnieżanie oraz wiele innych. Koparko-ładowarki dostępne obecnie na rynku posiadają bardzo dużą moc użytkową. Wyposażone w sprawny i solidny napęd kołowy, sprawdzają się w każdym, nawet bardzo trudnym i wymagającym terenie. Uniwersalność koparko-ładowarek to bardzo mocny atut tego sprzętu. Maszyny te są niezwykle cennym narzędziem na każdym placu budowy.

Koparko ładowarka - używane maszyny budowlane

Ładowarko-koparki to sprzęt bardzo zaawansowany, o dużej mocy, możliwościach - umożliwia on realizację różnego typu prac, dlatego też koparko-ładowarka jest niezbędnym sprzętem na placu budowy oraz w parku maszyn firm świadczących usługi budowlane. Zakup nowej koparko-ładowarki wiąże się z ogromny wydatkiem, na który nie każdy inwestor może sobie pozwolić. Koparko-ładowarki są jednak niezbędne, dlatego też warto skorzystać z innej opcji zakupu.

Świetną alternatywą do zakupu nowego sprzętu są koparko-ładowarki używane. Tego typu sprzęt tworzony jest z myślą o wykonywaniu ciężkich prac przez długie lata, dlatego też wykorzystywane koparko-ładowarki to najczęściej maszyny, które są w pełni wydajne, sprawne oraz funkcjonalne. Warto zatem zdecydować się na zakup używanej maszyny, jaką jest koparko-ładowarka. Cena sprzętu to kolejny argument za podjęciem decyzji o kupnie. Sprzęty budowlane używane posiadają te same parametry wydajności, co nowe urządzenia budowlane, dlatego nie warto przepłacać - lepiej skorzystać z alternatywnych rozwiązań zakupu maszyn budowlanych.

Koparko ładowarki renomowanych producentów

Decydując się na zakup używanej koparko-ładowarki wybierać można spośród sprzętu renomowanych producentów. Takie firmy produkujące maszyny budowlane, jak JCB, Caterpillar, Komatsu, Case, Mecalac, Volvo czy Ahlmann dostarczają ciężki sprzęt na najbardziej zaawansowane i wymagające place budowy. Koparko-ładowarki przytoczonych marek sprawdzają się w najcięższych warunkach, a ich użycie pozwala na precyzyjną realizację każdego zadania oraz wydajną pracę na najwyższych obrotach przez długi czas.

Prawdziwą gratką dla budowlańców jest słynna koparko-ładowarka JCB 3CX - doceniana przez najlepsze ekipy. W opcji używanej można maszynę JCB 3CX wprowadzić na plac budowy ponosząc przy tym niskie koszty zakupu. Prace budowlane wymagają najlepszego sprzętu, którego cena często przerastają firmy budowlane. Nowoczesne koparko-ładowarki używane najlepszych producentów to najlepsza odpowiedź na ten problem.

Truck.pl - najbogatsza baza ofert używanego sprzętu budowlanego

Wydajne i doskonałej jakości używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach znajdują się w serwisie Truck.pl. Korzystając z wygodnej i intuicyjnej wyszukiwarki przeglądać można oferty sprzedaży koparko-ładowarek z całego kraju. Serwis oferuje przystępne cenowo koparko-ładowarki JCB oraz innych renomowanych, sprawdzonych i cenionych w branży producentów.

Truck.pl to także baza danych, w której znajdują się takie sprzęty budowlane, jak spycharko-ładowarka a także inne typy koparek, jak: minikoparki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe oraz inne maszyny, części oraz narzędzia budowlane. Urządzenia są w pełni sprawne oraz bezpieczne. Truck.pl to najlepsze źródło używanych maszyn budowlanych.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 13

2007 JCB 3CX CONTRACTOR wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 61 783 PLN 13 790 EUR
Wielka Brytania
 

2006 KOMATSU WB93R wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 48 387 PLN 10 800 EUR
Wielka Brytania
 

2007 JCB 4CX wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 59 140 PLN 13 200 EUR
Wielka Brytania
 

2011 JCB 3 CX Eco wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 68 997 PLN 15 400 EUR
Wielka Brytania
 

2010 JCB 3CX ECO wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 64 964 PLN 14 500 EUR
Wielka Brytania
 

2007 TEREX TX760B wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 43 459 PLN 9 700 EUR
Wielka Brytania
 

2013 JCB 3CX Contractor Easycontrol wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 73 477 PLN 16 400 EUR
Wielka Brytania
 

2010 JCB 3CX Sitemaster 4x4 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 56 004 PLN 12 500 EUR
Wielka Brytania
 

2008 VOLVO BL70 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 52 420 PLN 11 700 EUR
Wielka Brytania
 

2009 CAT 432E EVOLUTION wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 57 348 PLN 12 800 EUR
Wielka Brytania
 

2011 JCB 2CX wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 53 764 PLN 12 000 EUR
Wielka Brytania
 
 • Operator jak na wczasach Operator jak na wczasach Nowe modele koparkoładowarek Terex, CAT i Case 2014-09-26
  Koparkoładowarki to wciąż najpopularniejsze maszyny budowlane w Polsce. Szczególnie mniejsze firmy cenią sobie ich uniwersalność. Nic dziwnego, że producenci wprowadzają udoskonalone modele i rozwiązania techniczne poprawiające efektywność maszyn, jak i komfort ich obsługi. Ostatnio na rynku pojawiły się nowości, m.in. takich marek jak Terex, CAT i Case.
  Czytaj całość
 • Najmocniejsza w klasie Najmocniejsza w klasie Nowa 19-tonowa koparka kołowa Doosan 2014-08-08
  Firma Doosan Construction Equipment przedstawiła nową 19-tonową koparkę kołową DX190W-3, zgodną z normą Stage IIIB.
  Czytaj całość
 • Spory ruch w używanych Spory ruch w używanych Popyt na maszyny z drugiej ręki 2014-03-28
  Pomimo skromniejszego frontu robót budowlanych i drogowych i zmniejszonego popytu na nowe maszyny budowlane i drogowe, sprzęt używany cały czas cieszy się sporym popytem, co potwierdzają przedstawiciele firm Interhandler i Volvo maszyny Budowlane Polska.
  Czytaj całość