Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 162
Kraj

Koparko ładowarka

Wykonywanie specjalistycznych prac na placu budowy wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Jedną z podstawowych maszyn, jaką wykorzystuje się na budowach jest koparko-ładowarka. Koparko-ładowarki to przede wszystkim nieoceniona pomoc oraz zdecydowane usprawnienie wykonywanych zadań budowlanych. Nowoczesna koparko-ładowarka jest bardzo sprawna, a wykonywane z jej pomocą prace realizowane są z dużą dokładnością. Obecnie dostępne koparko-ładowarki to także sprzęt bezpieczny i bardzo wydajny. Wielkie zalety koparko-ładowarek to łączenie w sobie funkcji dwóch bardzo ważnych maszyn budowlanych, a mianowicie, jak sama nazwa wskazuje, koparki oraz ładowarki.

Wpływa to na ogromną wszechstronność sprzętu, dzięki czemu koparko-ładowarka używana jest w wykonywaniu wielu prac nie tylko na placach budowy. Tego typu sprzęt wykorzystać można do realizacji takich zadań, jak na przykład: załadunek, kopanie rowów, wykonywanie wykopów (tworzenie oczek wodnych, sadzenie drzew i inne), zagarnianie, zamiatanie, frezowanie, sztaplowanie, odśnieżanie oraz wiele innych. Koparko-ładowarki dostępne obecnie na rynku posiadają bardzo dużą moc użytkową. Wyposażone w sprawny i solidny napęd kołowy, sprawdzają się w każdym, nawet bardzo trudnym i wymagającym terenie. Uniwersalność koparko-ładowarek to bardzo mocny atut tego sprzętu. Maszyny te są niezwykle cennym narzędziem na każdym placu budowy.

Koparko ładowarka - używane maszyny budowlane

Ładowarko-koparki to sprzęt bardzo zaawansowany, o dużej mocy, możliwościach - umożliwia on realizację różnego typu prac, dlatego też koparko-ładowarka jest niezbędnym sprzętem na placu budowy oraz w parku maszyn firm świadczących usługi budowlane. Zakup nowej koparko-ładowarki wiąże się z ogromny wydatkiem, na który nie każdy inwestor może sobie pozwolić. Koparko-ładowarki są jednak niezbędne, dlatego też warto skorzystać z innej opcji zakupu.

Świetną alternatywą do zakupu nowego sprzętu są koparko-ładowarki używane. Tego typu sprzęt tworzony jest z myślą o wykonywaniu ciężkich prac przez długie lata, dlatego też wykorzystywane koparko-ładowarki to najczęściej maszyny, które są w pełni wydajne, sprawne oraz funkcjonalne. Warto zatem zdecydować się na zakup używanej maszyny, jaką jest koparko-ładowarka. Cena sprzętu to kolejny argument za podjęciem decyzji o kupnie. Sprzęty budowlane używane posiadają te same parametry wydajności, co nowe urządzenia budowlane, dlatego nie warto przepłacać - lepiej skorzystać z alternatywnych rozwiązań zakupu maszyn budowlanych.

Koparko ładowarki renomowanych producentów

Decydując się na zakup używanej koparko-ładowarki wybierać można spośród sprzętu renomowanych producentów. Takie firmy produkujące maszyny budowlane, jak JCB, Caterpillar, Komatsu, Case, Mecalac, Volvo czy Ahlmann dostarczają ciężki sprzęt na najbardziej zaawansowane i wymagające place budowy. Koparko-ładowarki przytoczonych marek sprawdzają się w najcięższych warunkach, a ich użycie pozwala na precyzyjną realizację każdego zadania oraz wydajną pracę na najwyższych obrotach przez długi czas.

Prawdziwą gratką dla budowlańców jest słynna koparko-ładowarka JCB 3CX - doceniana przez najlepsze ekipy. W opcji używanej można maszynę JCB 3CX wprowadzić na plac budowy ponosząc przy tym niskie koszty zakupu. Prace budowlane wymagają najlepszego sprzętu, którego cena często przerastają firmy budowlane. Nowoczesne koparko-ładowarki używane najlepszych producentów to najlepsza odpowiedź na ten problem.

Truck.pl - najbogatsza baza ofert używanego sprzętu budowlanego

Wydajne i doskonałej jakości używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach znajdują się w serwisie Truck.pl. Korzystając z wygodnej i intuicyjnej wyszukiwarki przeglądać można oferty sprzedaży koparko-ładowarek z całego kraju. Serwis oferuje przystępne cenowo koparko-ładowarki JCB oraz innych renomowanych, sprawdzonych i cenionych w branży producentów.

Truck.pl to także baza danych, w której znajdują się takie sprzęty budowlane, jak spycharko-ładowarka a także inne typy koparek, jak: minikoparki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe oraz inne maszyny, części oraz narzędzia budowlane. Urządzenia są w pełni sprawne oraz bezpieczne. Truck.pl to najlepsze źródło używanych maszyn budowlanych.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 162

CAT 428F

Cena 208 334 PLN 46 500 EUR
2012 Polska
 

VOLVO BL61B *NEW*

Cena 221 775 PLN 49 500 EUR
2014 Polska
 

JCB 3CX ECO

Cena 168 000 PLN
2010 Polska
 

LIEBHERR R906C LITRONIC

Cena 273 298 PLN 61 000 EUR
2009 Polska
 
 • Nowa rodzina obrotowych ładowarek teleskopowych Bobcat Nowa rodzina obrotowych ładowarek teleskopowych Bobcat Na rynek europejski: dziewięć modeli zgodnych z normą Stage V 2024-06-03
  Firma Bobcat wprowadziła nową linię obrotowych ładowarek teleskopowych na rynki w Europie oraz na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Nowa linia obejmuje dziewięć modeli zgodnych z normą Stage V na rynek europejski, o wysokości podnoszenia ...
  Czytaj całość
 • Nowa kompaktowa ładowarka kołowa najwyższej klasy – Bobcat L95 Nowa kompaktowa ładowarka kołowa najwyższej klasy – Bobcat L95 2023-10-11
  Firma Bobcat rozszerzyła ofertę kompaktowych ładowarek kołowych, wprowadzając nowy model najwyższej klasy – L95 i uzupełniając linię modeli L85 oraz L75 wprowadzonych odpowiednio w 2021 i 2022 r. Nowy model L95 Premium zapewnia wyjątkowe połączenie wysokiej mocy...
  Czytaj całość
 • Operator jak na wczasach Operator jak na wczasach Nowe modele koparkoładowarek Terex, CAT i Case 2014-09-26
  Koparkoładowarki to wciąż najpopularniejsze maszyny budowlane w Polsce. Szczególnie mniejsze firmy cenią sobie ich uniwersalność. Nic dziwnego, że producenci wprowadzają udoskonalone modele i rozwiązania techniczne poprawiające efektywność maszyn, jak i komfort ich obsługi. Ostatnio na rynku pojawiły się nowości, m.in. takich marek jak Terex, CAT i Case.
  Czytaj całość