Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj

Wozidło

Chcesz kupić wozidło technologiczne dla swojej firmy? Niestety, zakup nowego pojazdu tego rodzaju wiąże się ze sporymi kosztami - wozidła są wysoko specjalistycznymi pojazdami, więc ich ceny potrafią niemile zaskoczyć. Rozwiązaniem może być zakup wozidła z drugiej ręki. I właśnie takie propozycje znajdziesz na naszym portalu.

Mamy szeroki wybór wozideł różnych typów - przegubowce, obrotowe oraz wiele innych. Zapewniamy ogromny wybór maszyn. Znajdziesz tutaj propozycje używanych wozideł z całej Polski oraz Europy. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić wozidło CAT, Volvo czy też innego producenta, na portalu truck.pl z pewnością wyszukasz idealną ofertę dla swojej firmy.

Wozidła

Czym jest wozidło technologiczne i czy znajdzie ono zastosowanie w Twojej działalności? Krótko mówiąc, wozidło to typ wywrotki, która przeznaczona jest do transportu materiałów sypkich. Bardzo ważną zaletą wozideł jest to, że bez problemu wjedziesz nimi praktycznie wszędzie, a w szczególności do miejsc, w których zwykłe wywrotki nie dadzą rady. Wozidła są technicznie dostosowane do trudnych warunków terenowych.

Jeżeli często wykonujesz prace w trudnym terenie, to zakup używanego wozidła może być bardzo dobrą inwestycją. Pojazd będzie znacznie tańszy niż fabrycznie nowy, a przy tym nie musisz się martwić o koszty wypożyczenia tego rodzaju sprzętu, które wcale do najniższych nie należą.

Wozidło budowlane

Na stronie truck.pl znajdziesz szeroki wybór ogłoszeń o sprzedaży wozideł budowlanych z całej Polski. Współpracujemy z czołowymi firmami sprzedającymi używany sprzęt budowlany - ogromne place, liczące po kilkadziesiąt pojazdów, dostosowanych do naprawdę szerokiego zakresu prac budowlanych w trudnym terenie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4