Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 5
Kraj

Zagęszczarki

Na żadnej budowie nie można obyć się bez zagęszczarki gruntu, jest to więc jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej szanującej się firmy budowlanej. Kto jednak powiedział, że trzeba kupować nowe takie elementy i płacić za nie krocie? Dobra zagęszczarka elektryczna czy spalinowa, wygodna w użyciu i wydajnie działająca, może dużo kosztować, nie warto zaś przepłacać.

Zakup używanych zagęszczarek może być dużo lepszym rozwiązaniem niż nadwerężanie budżetu firmy z powodu zakupu nowego urządzenia. Po co zresztą to robić skoro na Truck.pl można znaleźć tak dobre oferty, a skorzystanie z nich jest bardzo łatwe? Opłaca się to w każdym przypadku, szczególnie że sprzęt budowlany także z czasem traci na wartości.

Zagęszczarki używane na sprzedaż

W przypadku zagęszczarki gruntu ważne jest przede wszystkim wydajne i niezawodne działanie. Równie dobrze jak sprzęt nowy, może to zapewnić używana zagęszczarka gruntu, która jest dobrze utrzymana. Oferty sprzedaży zagęszczarek używanych w doskonałym stanie można znaleźć na Truck.pl. Przedstawiają je sprzedawcy z całej Polski, ofert jest więc bardzo dużo.

Można w nich dowolnie przebierać, wybierając najlepszy dla siebie sprzęt, na dogodnych warunkach finansowych. Pozwala to na znaczne oszczędności, a jednocześnie wcale nie trzeba rezygnować z wysokiej jakości urządzeń, przeciwnie. Niskie ceny zagęszczarek powodują, że można wybrać lepszy sprzęt, marki cieszącej się największym zaufaniem klientów.

Ceny zagęszczarek w serwisie truck.pl

Jaka jest cena zagęszczarki, gdy chce się kupić nowy sprzęt, nietrudno się przekonać. Łatwo też można dojść do wniosku, że dużo korzystniej jest kupić używany sprzęt, właściwie pod każdym względem, zwłaszcza gdy skorzysta się z ofert ze strony Truck.pl. Jest ich dużo, każdy może więc wybrać najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt, w cenie odpowiadającej jego budżetowi.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 5
 • Szybciej ubijają Szybciej ubijają Zagęszczarki do gruntu Volvo SD75, SD115 i SD135 2014-01-03
  Firma Volvo Construction Equipment wprowadziła na europejski rynek swoje jednobębnowe zagęszczarki do gruntu SD75, SD115 i SD 135, wzbogacone o nowe funkcje zapewniające większą wydajność pracy. Zmodernizowane zagęszczarki, według producenta, są zaprojektowane do uzyskiwania wysokiej wydajności na wszystkich głębokościach materiału. Dzięki połączeniu dużej siły odśrodkowej, wysokiej amplitudy oraz masy bębna uzyskują większą gęstość materiału w mniejszej liczbie przejazdów.
  Czytaj całość
 • Zagęszczarki cichsze i oszczędniejsze Zagęszczarki cichsze i oszczędniejsze Zmodyfikowane kompaktory Caterpillar 836H 2010-08-13
  Zagęszczarki Caterpillar przeznaczone na wysypiska śmieci doczekały się modernizacji. Producent postawił na oszczędność paliwa i większy komfort pracy operatora. Silniki kompaktorów Caterpillara osiągają moc 555 KM.
  Czytaj całość
 • Nowości a'la Kamaz, Terex, MAZ i Case Nowości a'la Kamaz, Terex, MAZ i Case XVI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska i Maszbud 2010-05-21
  Na tegorocznej edycji największych branżowych targów budowlanych w Polsce dało się słyszeć, że sprzedaż maszyn powoli rusza. Odwiedzający kieleckie targi (11-14 maja) mogli oglądać dużo nowości. Nowe wywrotki, zagęszczarki, wozidła i inne maszyny budowlane prezentowały m.in. Bomag, Terex, Case, MAZ i Kamaz.
  Czytaj całość