Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Opryskiwacze rolnicze

Każda osoba, która zajmuje się uprawą roli, wie doskonale, że regularne wykonywanie oprysków i nawożenie roślin jest jednym z najważniejszych obowiązków. Od tego zależy bowiem czy uda nam się zebrać dobre plony. Niestety bez posiadania odpowiedniej maszyny, która nam to ułatwi, może okazać się to niemożliwe - szczególnie w przypadku dużych upraw.

Z drugiej strony jednak zakup nowoczesnego opryskiwacza rolniczego to wydatek, który często przekracza możliwości finansowe większości rolników. Czy oznacza to, że musimy decydować się na drogie kredyty lub też rezygnować z marzeń o unowocześnieniu swojego gospodarstwa? Nic bardziej mylnego! Obecnie mamy bowiem również atrakcyjne alternatywy.

Używane opryskiwacze

Jedną z tych, na które warto zwrócić uwagę, jest zakup używanych opryskiwaczy rolniczych. Maszyny te są sprzedawane zarówno przez osoby, które rezygnują z upraw, jak i te, które rozwijając swoje gospodarstwo wymieniają je na większy, nowocześniejszy lub bardziej specjalistyczny sprzęt. Niezależnie od powodu - możesz sporo zaoszczędzić.

Znaczna większość używanych opryskiwaczy rolniczych to maszyny, które są w pełni sprawne i mogą posłużyć w codziennej pracy przez długi czas. Dlatego też ich zakup jest dobrym, ekonomicznym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz zaoszczędzić naprawdę sporo. Ceny używanych opryskiwaczy są bowiem nawet o kilkadziesiąt procent niższe, niż nowych maszyn.

Opryskiwacze na sprzedaż

Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia firm i osób, które chcą sprzedać opryskiwacze rolnicze. To sprzęt czołowych producentów, najczęściej nie tylko w pełni sprawny, ale również w bardzo dobrym stanie technicznym. Co więcej, posiada on bardzo atrakcyjne, przystępne ceny. Już dziś sprawdź więc naszą ofertę ogłoszeń i znajdź maszynę, która będzie dopasowana do potrzeb twojego gospodarstwa.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Kombajny, prasy, siewniki... na każdą kieszeń? Kombajny, prasy, siewniki... na każdą kieszeń? Raport - Używane maszyny rolnicze z Włoch 2010-08-20
  Ładowarki, opryskiwacze, prasy, kombajny, siewniki a także inne maszyny rolnicze - trudno nie zauważyć jak wiele podobnego sprzętu importujemy z Włoch. W obiegowej opinii, walorem używanych włoskich maszyn rolniczych są niskie ceny, bywa jednak, że maszyny są dość zaniedbane, a ich stan techniczny pozostawia sporo do życzenia. Nie wszystkie z tych sądów znajdują potwierdzenie.
  Czytaj całość
 • Berthoud z Francji do pryskania Berthoud z Francji do pryskania Maszyny rolnicze. Opryskiwacze marki Berthoud 2010-02-12
  Pochodzące z Francji maszyny rolnicze marki Berthoud eksportowane są praktycznie na wszystkie europejskie rynki. W naszym kraju od niedawna ich wyłączną dystrybucją zajmuje się firma Gregoire-Besson Polska. Specjalnością Berthoud są opryskiwacze rolnicze. Najmniejsze opryskiwacze marki Berthoud, zawieszane na tylnym TUZ ciągnika, mają zbiorniki o poj. 600-1.600 l i belki polowe o długości 7-28 m. W wersjach przyczepianych zbiorniki opryskiwaczy są większe (2.000-6.000 l), a belka polowa w wariancie minimalnym ma 18 m, a w maksymalnym 42 m.
  Czytaj całość
 • Pięć Albatrosów opryska nasze pola Pięć Albatrosów opryska nasze pola Maszyny rolnicze. Opryskiwacze polowe marki Lemken 2008-09-05
  Od niedawna na naszym rynku dostępne są Albatrosy, opryskiwacze zaczepiane. Trafiają do Polski za pośrednictwem spółki Lemken Polska z Dolic (woj. zachodniopomorskie). Opryskiwacze Lemken Albatros występują w pięciu wersjach (20, 30, 40, 50, 60) różniących się od siebie wymiarami.Belki polowe mogą mieć od 15 do 39 m szer. W wariancie minimalnym liczba rozpylaczy wynosi 30, w maksymalnym - 78. Belki o szer. 15-21 m zarezerwowano dla Albatrosów 20, 30 i 40, największe o szer. 36-39 m dla Albatrosów 50 i 60. Belki o szer. 24-28 m można stosować we wszystkich opryskiwaczach.
  Czytaj całość