Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Dźwigi

Dźwigi samochodowe w dobrych cenach? Nie szukaj dalej - u nas masz ogromny wybór ogłoszeń o sprzedaży dźwigów samochodowych z całego kraju. Szczegółowe opisy sprzedawanych aut oraz bogata dokumentacja zdjęciowa przedstawiająca je pozwolą Ci szybko ocenić, czy dany pojazd rzeczywiście warty jest Twojego dalszego zainteresowania.

Uważasz, że w ogłoszeniu nie ma wszystkich informacji? A może masz jakieś dodatkowe pytania do sprzedającego? Przy wszystkich ogłoszeniach dźwigów zamieszczamy formularz kontaktowy, dzięki któremu łatwo skontaktujesz się ze sprzedawcą. Chcesz porozmawiać już teraz? Nie ma problemu - w większości ogłoszeń znajdziesz także numery telefonów.

Dźwigi samochodowe używane i poleasingowe

Szeroki wybór dźwigów samojezdnych z drugiej ręki. U nas znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży dźwigów samochodowych z różnych lat, w szerokim zakresie cen. Chcesz szybko znaleźć interesujące Cię ogłoszenia? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki - po prostu podaj budżet lub/i lokalizacje lub/i rocznik pojazdu.

A oprócz propozycji sprzedaży pojazdów używanych, wśród ogłoszeń na naszym portalu regularnie pojawiają się propozycje sprzedaży dźwigów samochodowych po zakończonym okresie leasingu. To świetny sposób na zakup maszyn, które są stosunkowo młode, a często sprzedawane są w naprawdę dobrych cenach. Regularnie przeglądaj ogłoszenia na truck.pl i znajdź najlepsze okazje.

Dźwigi gąsiennicowe dostępne w Truck.pl

Szukasz sprzętu do zadań specjalnych? Na portalu truck.pl znajdziesz także ogłoszenia o sprzedaży dźwigów gąsienicowych. Abyś mógł jeszcze łatwiej je znaleźć wyposażyliśmy naszą stronę internetową w intuicyjną wyszukiwarkę. Teraz wystarczy, że podasz jedynie podstawowe parametry (jak rocznik czy cena), a system sam dobierze idealne ogłoszenia do Twoich oczekiwań.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Żurawie Mercedesa w Bielsku-Białej Żurawie Mercedesa w Bielsku-Białej Maszyny budowlane 2010-10-22
  We wrześniu w Bielsku-Białej odbyły się doroczne, międzynarodowe targi branży elektroenergetycznej Energetab. Wśród ponad 620 wystawców swoje wyroby zaprezentowała firma HMF Polska. Firma wystawiła m.in. ciężarówkę Mercedes-Benz Zetros z napędem 4x4. z żurawiem HMF 4220-K4 o momencie udźwigu 35,5 tm i dodatkowym wysięgnikiem Fly-Jib FJ900-K4. Mercedes Benz Actros 4148 8x8, prezentowany podczas targów to ciężarówka z żurawiem THOR-K8 (65 tm) z dodatkowym wysięgnikiem Fly-Jib FJ1200-K4 i całkowitym zasięgu pionowym wynoszącym aż 34 m.
  Czytaj całość
 • Pojazdy komunalne z Holandii Pojazdy komunalne z Holandii Clean Mat Trucks: dużo więcej niż tylko zakup i sprzedaż używanych pojazdów 2010-04-30
  W bieżącym roku mija 20 lat od założenia handlowej firmy Clean Mat Trucks. W ubiegłym roku zmieniła ona swoją siedzibę (obecnie należy kierować się na 37. zjazd z autostrady A15 w Holandii). Obok takich pojazdów, jak śmieciarki, zamiatarki, wozy asenizacyjne w Clean Mat Trucks pojawiły się w ostatnich latach hakowce, wywrotki, dźwigi, skrzynie otwarte (z dźwigami załadowczymi bądź bez), samochody skrzyniowe, ciągniki siodłowe, betonomieszarki, przyczepy oraz inne.
  Czytaj całość
 • Porównujemy dźwigi Terex dostępne w Polsce Porównujemy dźwigi Terex dostępne w Polsce Maszyny budowlane. Seria AC, TC, a może Long? 2010-04-02
  Znana i ceniona na polskim rynku firma Europolift Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie od wielu lat zajmująca się dostawą nowych i używanych dźwigów hydraulicznych na podwoziach kołowych i gąsienicowych wprowadziła do swojej oferty handlowej fabrycznie nowe dźwigi firmy Terex z fabryki Terex Cranes France.
  Czytaj całość