Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 21
Kraj

Ciężarówki do drewna

Planujesz zakup ciężarówki do przewozu drewna? Jesteś we właściwym miejscu! Na naszym portalu regularnie zamieszczane są ogłoszenia o sprzedaży samochodów do drewna z całego kraju oraz Europy. Szczegółowe zdjęcia oraz opisy pozwolą Ci łatwo znaleźć pojazdy, które spełniać będą Twoje oczekiwania i znaleźć najciekawsze propozycje.

Zakup ciężarówki do drewna chyba nigdy nie był łatwiejszy niż teraz! Konstrukcja portalu truck.pl pozwoli Ci w kilka sekund odnaleźć pojazd, który spełni Twoje oczekiwania. Po prostu wprowadź swoje wymagania do wyszukiwarki - określ budżet, rocznik lub rodzaj maszyny, a za chwilę na ekranie pojawią się ogłoszenia spełniające Twoje oczekiwania.

Przyczepy do drewna

Poszukujesz przyczepy do drewna w dobrej cenie? Koniecznie zobacz oferty publikowane na naszym portalu. Kilkadziesiąt ogłoszeń o sprzedaży przyczep samozaładowczych, dłużycowych oraz innych pojazdów do przewozu drewna. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki zakres ogłoszeń o sprzedaży tego typu pojazdów praktycznie z całego kraju.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię transport drewna dłużycowego czy też przyczepa samozaładowcza do drewna, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Portal truck.pl to miejsce, gdzie codziennie pojawiają się kolejne ogłoszenia od wiodących firm z branży handlu pojazdami użytkowymi.

Forwardery używane i poleasingowe

Na portalu truck.pl znajdziesz ogromny wybór forwarderów używanych z całej Polski oraz Europy. Bardzo często pojawiają się tu także propozycje sprzedaży maszyn poleasingowych. To idealna okazja by nabyć pojazd stosunkowo młody, niewyeksploatowany, a przy tym wciąż mający niezłą cenę. Śledź nasz portal.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 21

DO DREWNA PRZYCZEPA KAISER 3 OSIE wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 165 771 PLN 37 000 EUR
2007 Polska
 
 • Leśne nowinki na zrębie Leśne nowinki na zrębie Maszyny leśne: Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS 2010-10-08
  Międzynarodowe Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie w sektorze leśnym w Polsce. Można na nich obejrzeć maszyny do transportu drewna, dźwigi i żurawie, piłołuparki, przyczepy zrywkowe i inne urządzenia niezbędne w lesie.
  Czytaj całość
 • Leśne ze Skandynawii Leśne ze Skandynawii Maszyny leśne i do drewna 2010-10-08
  - Nasza firma oferuje sprzedaż, serwis i leasing harwesterów, forwarderów nowych i używanych, produkuje przyczepy i wciągarki. Gremo jest od ponad 12 lat numerem jeden w Szwecji, w klasie forwarderów 10-tonowych. Przed rokiem podczas targów ElmiaWood odbywały się mistrzostwa Szwecji kobiet-operatorów forwarderów i na dziesięć startujących Pań aż osiem
  Czytaj całość
 • Maszyny do drewna na topie Maszyny do drewna na topie Maszyny leśne i do drewna na wystawie 2010-10-08
  - Na wystawie prezentujemy m.in. maszyny HSM: forwarder 208f, skider 805 i harwester i405. Główni nasi klienci to ZUL-e (95 procent sprzedaży) i Lasy Państwowe. Maszyny leśne i do drewna produkuje tak wiele firm, że trudno je zliczyć. Do bardziej cenionych zaliczają się fińskie i niemieckie. Największe wzięcie z oferty firmy Bóbr mają harwestery trzebieżowe fińskiej.
  Czytaj całość