Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 6
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Przyczepy do drewna

Przyczepy do drewna służą nie tylko leśnikom, ale też do regularnego użytku w większych gospodarstwach rolnych. Przyczepy tego typu mają zróżnicowane gabaryty i są przystosowane do różnego rodzaju ciągników. Przy zakupie trzeba zwracać na parametry techniczne, aby nie rozczarować się gorzko w trakcie eksploatacji.

Szczególna uwaga powinna być skupiona na wielkości komory ładunkowej, szerokości kłonic i ekranu oraz długości ramy. Na pewno ważnym parametrem technicznym jest ładowność przyczepy, czyli ile maksymalnie może przewieźć ładunku. Tu warto przemyśleć kwestię ciężaru drewna, bo może być ono ułożone ponad wysokość kłonic - wtedy jego waga będzie większa od zalecanej przez producenta.

Używane przyczepy do drewna

Kupując przyczepę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, m.in.: jaki mamy ciągnik, jakie są warunki ekonomiczne, co będzie w niej przewożone (tj. jaki rodzaj drewna). Liczy się także to, w jakich warunkach będzie pracować (zręby, drogi). Niestety, im bardziej zaawansowana techniczne przyczepa, tym większy czeka nas koszt.

Zakup używanych przyczep do drewna to coraz powszechniej wykorzystywana praktyka. Takie rozwiązanie wybierają przede wszystkim te osoby, które prowadzą własne gospodarstwo rolne i kupują sprzęt na własne potrzeby. Oczywiście najlepszym wyborem będą dobre portale z ogłoszeniami – zapraszamy do zapoznania się między innymi z naszą ofertą.

Przyczepy do przewozu drewna na sprzedaż

Wybór odpowiedniej przyczepy w naszym serwisie to tylko kwestia czasu, dlatego warto poczekać na zdecydowanie najlepszą ofertę, zarówno pod względem ceny, jak i stanu technicznego. Przyczepy do przewozu drewna wystawione do sprzedaży na stronie truck.pl powinny spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 6

DO DREWNA PRZYCZEPA KAISER 3 OSIE wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 116 488 PLN 26 000 EUR
2007 Polska
 
 • Na budowy, do kopalni, do rozbiórki... Na budowy, do kopalni, do rozbiórki... Najnowsze pojazdy do przewozu materiałów nie tylko budowlanych 2016-08-19
  Na rynku naczep, przyczep i zabudów budowlanych oraz służących do przewozu pokrewnych ładunków ostatnio pojawiło się sporo nowości.
  Czytaj całość
 • Aby ładunek był jak najniżej Aby ładunek był jak najniżej Bogata oferta naczep i przyczep niskopodwoziowych 2016-07-01
  Przewoźnicy zajmujący się ciężkim i specjalistycznym transportem ponadgabarytowym mają duży wybór naczep i przyczep niskopodwoziowych.
  Czytaj całość
 • Rewolucja technologiczna w Wieltonie Rewolucja technologiczna w Wieltonie Otwarto Centrum Badawczo-Rozwojowe w Wieluniu 2016-05-13
  Wielton S.A., największy w Polsce i jeden z największych w Europie producentów naczep i przyczep, otworzył w lutym Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR) w Wieluniu. To jedyny taki ośrodek badawczy w Polsce i drugi w Europie.
  Czytaj całość