Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Laweta

Poszukujesz lawet samochodowych w dobrych cenach? Nie szukaj dalej! Na portalu truck.pl znajdziesz najciekawsze ogłoszenia o sprzedaży przyczep i lawet z całego kraju. Tylko pewne oferty i najlepsi sprzedający! Bogata dokumentacja zdjęciowa oraz opisy. A jeżeli chcesz to zawsze możesz skontaktować się ze sprzedającym z dodatkowymi pytaniami - przy użyciu naszego formularza kontaktowego.

Jak znaleźć odpowiednią lawetę dla swoich potrzeb? Przekonaj się sam jakie to proste! Wybierz jedno z kryteriów (lub wszystkie naraz) - cena, rok produkcji oraz lokalizacja. Po kilku sekundach na ekranie pojawią się ogłoszenia, które idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Teraz już tylko szybka analiza ofert i podejmujesz decyzję!

Kupuj autolawety używane i poleasingowe

Co powiesz na lawety poleasingowe? Zakup takiego pojazdu może być naprawdę świetną inwestycją! Przede wszystkim, taka laweta samochodowa jest jeszcze stosunkowo młoda, więc możesz mieć pewność, że stanowi inwestycję na wiele lat. Dodatkowo, z reguły takie pojazdy oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto kupować lawety na Truck.pl?

Dlaczego miałbyś kupować lawety właśnie u nas? Pamiętaj, że truck.pl to miejsce spotkań fachowców. Tu nie ma przypadkowych handlarzy, którzy sprzedają lawety “bo tak się akurat trafiło”. U nas publikowane są ogłoszenia wyłącznie od czołowych firm handlujących tego rodzaju pojazdami. To właśnie dlatego truck.pl to najlepszy wybór, gdy szukasz lawet samochodowych!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Zabudowy czyli autolawety spod Opola Zabudowy czyli autolawety spod Opola Autolawety, mobilne warsztaty i bagażniki firmy BEMET.net 2010-12-24
  Spółka BEMET.net, położona między Kluczborkiem a Opolem, w Lasowicach Wielkich, istnieje na rynku od niespełna 20 lat. Powstała w 1991 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości konstrukcji metalowych. Od kilku lat powstają tu zabudowy do samochodów typu autolaweta. Firma oferuje zabudowy na dowolnym podwoziu wybranym przez klienta. Zabudowy powstają w oparciu o stal konstrukcyjną oraz aluminium. Konstrukcja zawsze jest zabezpieczana antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe, zapewniające długotrwałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.
  Czytaj całość
 • Renault Premium powiezie osobowe Renault Premium powiezie osobowe Lawety Renault dla Wegi 2010-04-30
  Renault Trucks Polska dostarczyło kaliskiej spółce Wega siedem nowoczesnych autotransporterów. Pojazdy powstały na podwoziach Renault Premium 450.19, a ich specjalistyczne zabudowy do przewożenia samochodów wykonała firma Kässbohrer. Lawety mogą przewieźć dziewięć dużych samochodów osobowych, takich jak Ford Mondeo.
  Czytaj całość
 • Lawety do pierwszej pomocy Lawety do pierwszej pomocy Klienci szukają nowszych pojazdów pomocy drogowej 2008-10-03
  Na krajowym rynku rośnie sprzedaż pojazdów pomocy drogowej. W porównaniu z 2007 rokiem o ok. 25 proc. wzrósł popyt na tego typu specjalistyczne zabudowy, wykonywane przez krajowych producentów. W bieżącym roku, m.in. ze względu na korzystny kurs euro zabudowy wykonywane są głównie na nowych widelcach. Potentatem w produkcji zabudów pomocy drogowej jest od lat firma Szummar z Parszowa (woj. świętokrzyskie). W tym roku do sprzedaży trafiła nowa zabudowa hydrauliczna o ładowności 6 t, montowana na podwoziach ciężarówek o DMC 12 t.Nowa platforma umożliwia nie tylko przewóz uszkodzonych samochodów osobowych, dostawczych i lekkich ciężarówek, ale również małych maszyn budowlanych i wózków widłowych. Standardowo platforma posiada wciągarkę marki Ramsey z nowej serii HDP, z bezobsługowym hamulcem hydraulicznym. Zabudowy pomocy drogowej wykonuje również firma Ta-No Tadeusz Nockowski z Tomaszowa Mazowieckiego. Roczna produkcja sięga kilkudziesięciu egzemplarzy, realizowanych na indywidualne zamówienie klientów.
  Czytaj całość