Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Pojazdy i urządzenia specjalne

Chcesz kupić pojazd specjalny dla swojej firmy? To jesteś we właściwym miejscu! Mamy szeroki wybór autocystern, hakowców, przyczep, lawet czy też wywrotek. Ogromna oferta pojazdów i urządzeń specjalnych z całej Polski. Przeglądaj nasze propozycje i znajdź odpowiedni samochód dla potrzeb swojej firmy.

Każdego dnia na naszym portalu truck.pl znajdziesz kolejne ogłoszenia o sprzedaży pojazdów i urządzeń specjalnych. Warto regularnie tu zaglądać - nowe propozycje stale się pojawiają! U nas znajdziesz pojazdy użytkowe idealnie dopasowane do Twoich aktualnych oczekiwań oraz zapotrzebowania.

Używane pojazdy specjalne

Nowe pojazdy specjalne potrafią być bardzo drogie. Na szczęście, nie musisz już ograniczać się do fabrycznie nowych propozycji. Jeżeli chcesz kupować używane pojazdy bez ryzyka to doskonale trafiłeś! Na naszym portalu ogłaszają się czołowe firmy z tej branży z całej Polski - bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Jak znaleźć pojazdy lub urządzenia specjalne na naszym portalu? To bardzo proste. W menu po lewej stronie ekranu ustaw żądane parametry. Wprowadź rocznik auta/urządzenia specjalnego, wybierz typ pojazdu oraz budżet, jaki chcesz wydać na ten zakup. Po kilku sekundach zobaczysz oferty idealnie spełniające Twoje oczekiwania.

Urządzenia specjalne na sprzedaż

Kupuj bez ryzyka! Na naszym portalu ogłaszają się tylko wiodące firmy z całej Polski, od lat zajmujące się handlem pojazdami specjalnymi. Nie ma tu przypadkowych sprzedawców! Dodatkowo, do każdego ogłoszenia dodajemy dane kontaktowe, dzięki którym łatwo nawiążesz kontakt ze sprzedawcą czy też umówisz się na oględziny pojazdu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • IDC4 Evolution Truck IDC4 Evolution Truck Aby diagnostyka była prostsza i bardziej intuicyjna. 2015-08-14
  Texa S.p.A jest producentem wielomarkowego sprzętu diagnostycznego, stacji do obsługi samochodowych układów klimatyzacji, jak również urządzeń do analizy spalin. Zawsze najważniejszym punktem odniesienia dla naszych urządzeń jest opinia i sugestie użytkowników.
  Czytaj całość
 • Dzieło polskich inżynierów Dzieło polskich inżynierów Ładowarka Dressta 530R doceniona w Kielcach i Poznaniu 2014-07-25
  Ładowarka kołowa Dressta 530R została nagrodzona przez dwa niezależne sądy konkursowe medalami za innowacyjność i technologię. Producent ze Stalowej Woli (od 2012 r. zakłady należą do Guangxi LiuGong Machinery) zbierał laury na tegorocznych targach Autostrada-Polska w Kielcach i Intermasz w Poznaniu. Medalistka jest maszyną, która ma zastąpić znaną na polskim rynku ładowarkę 534E, będącą zmodernizowaną wersją popularnej Ł-34.
  Czytaj całość
 • Targowy maj Targowy maj Autostrada-Polska i Intermasz - dwa spotkania profesjonalistów 2014-05-09
  Kalendarz imprez wystawienniczych w branży maszyn budowlanych i drogowych wzbogacił się. W tym roku po raz pierwszy, w dniach 21-24 maja, organizowane są w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz. Natomiast Kielce, w dniach 14-16 maja, zapraszają na XX już edycję targów Autostrada-Polska, którym towarzyszy wystawa maszyn Maszbud.
  Czytaj całość