Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 5
Kraj

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe wyposażone są w długie ramię hydrauliczne, opatrzone na końcu koszem lub platformą. Mają wszechstronne zastosowanie, ale najczęściej używa się ich w sadownictwie, przy pracach wysokościowych (malowanie okien, ścian) oraz na budowie. Często są wykorzystywane także przez straż pożarną.

Podnośniki koszowe cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją uniwersalność. Oprócz tego, że ułatwiają pracę, to zapewniają także wysoki poziom bezpieczeństwa podczas prac na wysokościach. Na co zwracać uwagę podczas zakupu tego typu sprzętu? Przede wszystkim na jego wysokość i zasięg wysięgnika. To jedne z podstawowych parametrów technicznych.

Podnośniki koszowe na sprzedaż

Wybierając wysięgnik koszowy, trzeba też wcześniej poznać jego najważniejsze modele. Wyróżnia się m.in. podnośniki koszowe nożycowe, teleskopowe, samojezdne, specjalistyczne oraz takie, które umieszcza się na samochodach przystosowanych do ich potrzeb. Bardzo ważne parametry to także wielkość kosza oraz jego nośność.

Decydując się na zakup wysięgnika koszowego, trzeba zrobić dobry research rynku, poczytać trochę opinii na temat poszczególnych marek. Różne warianty podnośników sprawdzą się przy konkretnych zadaniach. Jedne bardziej będą przydatne w sadownictwie, a inne w budownictwie. Zawsze przed zakupem można też poradzić się sprzedawcy, który dokładnie powinien wytłumaczyć, do jakich zadań można wykorzystać konkretny model podnośnika koszowego.

Używane podnośniki koszowe

Alternatywą do zakupu nowego podnośnika koszowego jest rynek wtórny, gdzie można znaleźć wysokiej jakości sprzęt po niewygórowanej cenie. Po co przepłacać, kiedy można nabyć wysięgnik o dobrych parametrach technicznych, niewyeksploatowany, który prawie niczym nie różni się od tego nowego?

Nasz serwis jest jednym z tych miejsc, w których możesz znaleźć dobrej jakości wysięgniki „z drugiej ręki”. Wszystkie modele w naszej ofercie to pojazdy sprawdzone, bez ukrytych wad, które przy odpowiednim eksploatowaniu powinni posłużyć bezawaryjnie jeszcze przez wiele lat.

Wysięgniki koszowe poleasingowe

Kolejną, również opłacalną opcją, jest wynajem lub wzięcie w leasing tego typu sprzętu. Na takie rozwiązanie z zakresu finansowania decyduje się coraz więcej firm. Leasing sprawdzi się w sytuacji, gdy młoda firma nie dostanie kredytu na zakup nowych maszyn, ale też w przypadku braku kapitału na nowe podnośniki koszowe. Później pojazdy często wystawiane są na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź wysięgniki poleasingowe, dostępne na naszej stronie!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 5