Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
  • Avia już w Polsce Avia już w Polsce Firma z Solca Kujawskiego poszerza ofertę o Avię 2010-10-08
    Samochody ciężarowe Avia produkowane są w Czechach, ale jeszcze do niedawna w Polsce nie było dealera. W tym roku umowę dealerską z producentem z Pragi podpisała firma Kazamot-Zawiasiński z Solca Kujawskiego. Nie trzeba będzie martwić się o polski serwis samochodów tej marki. Powstaje bowiem sieć punktów.
    Czytaj całość
  • Odnowiona Avia D120 Odnowiona Avia D120 Avia na targach w Brnie 2008-07-18
    Podczas czerwcowych targów pojazdów użytkowych Autotec w Brnie czeska marka Avia zaprezentowała model D120 po modernizacji. Nowością są pneumatyczne zawieszenie i silnik Euro 5. Pojawiły się także nowe komunalne zabudowy na podwoziu Avii. Na tegorocznej wystawie Autotec na stoisku Avii zgromadzono nie tylko samochody produkowane w fabryce, ale również sporo pojazdów zabudowanych przez wytwórców nadwozi specjalizowanych, głównie zamiatarek i pojazdów asenizacyjnych. Jednym z ciekawszych pojazdów była zamiatarka uliczna TSU austriackiej firmy Trilety. Maszyna standardowo ma prawostronny agregat do zasysania zanieczyszczeń oraz regulowaną szczotkę walcową.
    Czytaj całość