Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj
Typ nadwozia
Wyposażenie dodatkowe
Inne

Samochody ciężarowe Kamaz

Szukasz niedrogiego samochodu ciężarowego? Warto spojrzeć na pojazdy marki Kamaz. Szeroka gama modelowa sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Firma Kamaz produkuje zarówno wywrotki, jak również pojazdy skrzyniowe czy hakowce. A to jeszcze nie wszystko. Rosyjski producent ma w ofercie wiele nadwozi specjalnych - na przykład, auta strażackie czy budowlane.

Choć większości z nas ta marka kojarzy się z topornymi, radzieckimi ciężarówkami, to współczesne Kamazy prezentują zupełnie inną jakość. Są to auta, które zapewniają wysoki komfort jazdy, nie odbiegający ani trochę od europejskiej konkurencji. Silniki Cummins są niezawodne, a przy tym zapewniają relatywnie niskie zużycie paliwa.

Czym się charakteryzują się Kamazy?

Ciężarówki rosyjskiej firmy Kamaz mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za nowego Kamaza zapłacisz tyle, ile kosztują kilkuletnie modele od konkurencji. Najlepszy przykład - wywrotki. Wystarczy 250 tysięcy złotych, by kupić taki pojazd prosto z fabryki, z gwarancją nieograniczoną przebiegiem!

Masz obawy o serwis? Nie ma powodu! W całej Polsce działa aż 25 autoryzowanych punktów serwisowych tej marki. Producent zapewnia, że z każdego miejsca w Polsce do najbliższego punktu obsługi jest maksymalnie 100 kilometrów. A poza tym, Kamazy oparte są o podzespoły od znanych, europejskich firm - jak choćby ZF czy też Bosch

Dlaczego warto kupić ciężarówkę Kamaz?

Samochody ciężarowe Kamaz to idealny wybór dla każdego, komu zależy na zakupie nowego pojazdu w relatywnie niskiej cenie. Próżno szukać w tym zakresie cenowym jakichkolwiek propozycji konkurencji. A zakup nowego auta to gwarancja oraz pewność co do jego stanu - a to przecież ważne przy intensywnej, firmowej eksploatacji.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2

Kamaz 65111

Cena 358 799 PLN 79 900 EUR
2020 Polska
 

Kamaz 65115

Cena 323 323 PLN 72 000 EUR
2019 Polska