Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj

Naczepa chłodnia

Szukasz naczepy typu chłodnia w dobrej cenie? A może interesuje Cię używana naczepa typu izoterma? Koniecznie zobacz nasze oferty! Mamy dla Ciebie ogłoszenia o sprzedaży naczep z całego kraju. Na naszym portalu każdego dnia pojawiają się zupełnie nowe propozycje naczep na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

W portalu truck.pl szybko i wygodnie znajdziesz interesujące Cię pojazdy. Wystarczy jedynie ustawić parametry wyszukiwania. W kilka sekund wybierzesz nie tylko cenę, ale także rok produkcji pojazdu czy lokalizację, w której znajdują się naczepy jakie chcesz obejrzeć. To znacznie prostsze niż myślisz!

Naczepy chłodnie

Naczepa chłodnia to obowiązkowy element każdej firmy transportowej, która oferuje przewozy towarów szybko psujących się. Dotyczy to zarówno branży spożywczej (głównie owoce i warzywa), ale także kwiatowej czy nawet chemicznej (na przykład farby). Mamy szeroki wybór naczep w bardzo dobrych cenach.

Portal truck.pl to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży handlu pojazdami specjalistycznymi. To właśnie u nas znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży naczep chłodni i izoterm z całego kraju, prosto od wiodących firm tego rodzaju. Nie musisz już szukać na innych portalach, gdzie w znalezieniu odpowiedniej oferty przeszkadzać Ci będą ogłoszenia o sprzedaży aut osobowych.

Naczepa izoterma

Interesują Cię naczepy izoterma? Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla swojej firmy. Mamy pojazdy wiodących marek (Schmitz-Cargobull, polski Wielton, Chereau i inne). W ofercie zarówno prawie nowe, mało eksploatowane naczepy izoterma, jak również używane naczepy w bardzo dobrych cenach.

AC TRUCK KĘDZIARAWSKI DARIUSZ

AC TRUCK KĘDZIARAWSKI DARIUSZ

Chełm, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2