Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 3
Kraj

Podnośniki

Chcesz kupić podnośnik koszowy? A może interesują Cię podnośniki nożycowe? Lub teleskopowe? Wszystkie je znajdziesz na naszym portalu truck.pl. Te maszyny mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Przydadzą się w naprawdę wielu sytuacjach w firmach budowlanych, remontowych czy związanych z branżą komunalną.

Niestety, zakup nowego podnośnika do firmy często nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Koszty zakupu takiego sprzętu potrafią dosyć znacznie obciążyć budżet przedsiębiorstwa. Specjalistyczny sprzęt jest drogi, a na zwrot z takiej inwestycji trzeba nieraz czekać wiele lat. W międzyczasie traci on na wartości, co powoduje wydłużenie całego okresu zwrotu.

Podnośniki używane

W tej sytuacji, rozwiązaniem będą podnośniki używane. Jeżeli zdecydujesz się na zakup podnośnika w dobrym stanie, z pewnego źródła, to bez większych problemów powinien on służyć Twojej firmie przez długi czas. A właśnie takie ogłoszenia podnośników na sprzedaż znajdziesz na naszym portalu truck.pl. Mamy oferty z całej Polski, a często także i z zagranicy.

Jak znaleźć podnośniki na sprzedaż w ramach naszego portalu? To bardzo proste! Wystarczy, że ustawisz odpowiednie parametry w menu po lewej. Wybierz roczniki pojazdów, jakie Cię interesują. Podaj budżet i lokalizację. Nie zapomnij zaznaczyć, jakie podnośniki używane chcesz kupić. Po chwili zobaczysz wiele ogłoszeń z całej Polski!

Podnośniki na sprzedaż

Kupuj u profesjonalistów! Na truck.pl znajdziesz ogłoszenia z całej Polski. Reklamują się u nas firmy, które specjalizują się w handlu pojazdami użytkowymi oraz przemysłowymi. Tu nie ma przypadkowych handlarzy, jak na innych portalach. Wybierając podnośniki używane na truck.pl zyskujesz pewność dobrego wyboru.

GUAINVILLE INTERNATIONAL

GUAINVILLE INTERNATIONAL

LIMAY, Francja
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 3