Wiadomości z rynku

Autor: BM
Zdjęcia: producent
Auto Market Truck, nr /2014 (1035)
z dnia 2014-11-28

W Czosnowie rozwijają Centrum

Serwis i części
W Czosnowie rozwijają Centrum

Serwis spółki Q-service Truck w Czosnowie

Spółka Q-service Truck, pierwszy w Polsce autoryzowany dealer specjalizujący się w sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych wyłącznie marki ISUZU, w ramach rozwoju Centrum Kompetencji, podpisała umowę z turecką firmą Safkar, producentem agregatów klimatyzacyjnych i systemów klimatyzacji do samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.
Spółka Q-service Truck, pierwszy w Polsce autoryzowany dealer specjalizujący się w sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych wyłącznie marki ISUZU, w ramach rozwoju Centrum Kompetencji, podpisała umowę z turecką firmą Safkar, producentem agregatów klimatyzacyjnych i systemów klimatyzacji do samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów. Stała się tym samym dealerem agregatów i autoryzowanym partnerem, serwisującym urządzenia klimatyzacyjne Safkar.
Spółka Q-service Truck podpisała także umowę z SsangYong Motors Polska. Dotyczy ona obsługi, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz zaopatrzenia w części zamienne do samochodów SsangYong.
W najbliższej przyszłości Q-service Truck zyska autoryzację sprzedażowo-serwisową systemów ogrzewania i klimatyzacji firmy Eberspaecher. Stanie się też dealerem wind załadunkowych do samochodów dostawczych Bär Cargolift. Zajmie się również ich obsługą serwisową.