Wiadomości z rynku

Autor: RED
Zdjęcia: Adler Arbeitsmaschinen
Auto Market Truck, nr /2015 (1072)
z dnia 2015-08-14

Adler Arbeitsmaschinen teraz w Polsce!

Promocja
Adler Arbeitsmaschinen teraz w Polsce!

Zespół Adler Arbeitsmaschinen

Adler Arbeitsmaschinen teraz w Polsce!

Szeroka gama produktów obejmuje m.in. zamiatarki, wiertnice, pługi do odśnieżania, siewniki rolnicze, zgarniacze, świdry ziemne oraz świdry stożkowe do rozłupywania drewna

Adler Arbeitsmaschinen to znany, niemiecki producent maszyn. Wytwarza m.in. zamiatarki, wiertnice, pługi do odśnieżania, siewniki rolnicze, zgarniacze, świdry ziemne oraz świdry stożkowe do rozłupywania drewna. Produkty te dostępne są również na polskim rynku. Ostatnio, w ramach otwartych drzwi, po raz pierwszy w swej całej okazałości pokazano nową fabrykę Adler Arbeitsmaschinen.
Otwarcie fabryki w Nordwalde (północno-zachodnie Niemcy) było okazją do wymiany doświadczeń. W ciągu minionych pięciu lat Adler Arbeitsmaschinen stał się producentem i dystrybutorem maszyn znanym nie tylko w rodzimych Niemczech, ale też w innych krajach. Firma prężnie się rozwija, o czym świadczy obecność jej produktów w wielu krajach Europy oraz na tak odległych rynkach jak: rosyjski czy jordański. Eksport stanowi dziś 40 proc. całości sprzedaży. W inauguracji nowej fabryki uczestniczyli partnerzy biznesowi, pracownicy i ich rodziny oraz mieszkańcy Nordwalde.
Imponująca inauguracja
Inaugurację rozpoczęło spotkanie z zagranicznymi gośćmi. W progach nowo otwartej fabryki pojawili się partnerzy handlowi z Hiszpanii, Danii, Czech, Belgii, Szwajcarii i Holandii. Była to okazja do osobistych kontaktów, wymiany i pogłębienia doświadczeń oraz zaprezentowania szerokiej gamy produktów firmy Adler Arbeitsmaschinen. Dyrektorzy: Rainer Hackenfort i Thomas Schmiemann przedstawili obszerną prezentację historii firmy, która rozpoczęła swą działalność od wynajmu hali w Nordwalde. Gościom zaprezentowano "sztandardowe" modele z poszczególnych rodzajów maszyn marki Adler, w tym zamiatarek, świdrów, pługów i wiertnic.
Dla niemieckich dostawców przygotowano także pokaz asortymentu dostarczanych części.
Siła argumentów
Aktualnie w firmie na stałe zatrudnionych jest 15 osób oraz grupa pracowników tymczasowych. Do mocnych stron zespołu, zarówno w zakresie rozwoju firmy, jak i produkcji i sprzedaży należy szybkość działania, którą dostosowano do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających klientów.
Zwraca uwagę optymalizacja poszczególnych procesów produkcji i zarządzania nią, których rezultatem jest solidna, niemiecka jakość. Hala produkcyjna ma powierzchnię ok. 2 tys. m kw. Proces produkcyjny jest bardzo nowoczesny. - Nowe miejsce, nowa hala produkcyjna wnosi ożywczy prąd do działalności firmy. Rozpoczynamy pracę z wykorzystaniem bardzo nowoczesnych urządzeń, które zapewniają nie tylko możliwość poszerzenia asortymentu wysokiej jakości produktów, ale również gwarantują wykonywanie poszczególnych zadań z należytą troską o środowisko naturalne - podkreślił Thomas Schmiemann.
Od bieżącego roku, szeroka gama produktów Adler Arbeitmaschinen trafia również na rynek polski. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie internetowej.
Adler Arbeitsmaschinen GmbH & Co. KG
An den Bahngleisen 28 48356 Nordwalde Tel: +49 (0)2573 97999-0, Fax: +49 (0)2573 97999-40 www.adler-arbeitsmaschinen.pl Osobą odpowiedzialną za sprzedaż maszyn Adler Arbeitsmaschinen w Polsce jest Waldemar Olszewski tel. 0049-151-668-100-57 w.olszewski@adler-arbeitsmaschinen.de