Wiadomości z rynku

środa
22 maja 2024

Nie tylko ładowarki w dobrym stanie

Używane maszyny w firmie Paweł Caban
25 grudnia 2015 
Ładowarki teleskopowe to wielofunkcyjne maszyny dla rolnictwa, przemysłu oraz budownictwa. Wiodącą firmą na rynku zajmującą się sprzedażą używanych ładowarek teleskopowych oraz podestów ruchomych – zwyżek jest firma Paweł Caban, mieszcząca się w miejscowości Kalska Wola 8, 97- 318 Czarnocin, w województwie łódzkim.
W ofercie firmy znajdą Państwo ładowarki takich producentów jak Manitou, JCB, Merlo wraz z różnego rodzaju osprzętem oraz podnośniki Manitou, JLG, Genie i wiele innych, a także urządzenia typu wozidła, walce, koparki.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, oprócz sprzedaży firma oferuje wynajem posiadanych aktualnie maszyn na korzystnych warunkach, dostosowując się do indywidualnych wymagań Klienta.
Zakupione lub wynajmowane maszyny dostarczane są często bezpośrednio na plac budowy, bowiem firma dysponuje własnym transportem.
Firma oferuje sprzęt w dobrym stanie technicznym, którego wiek z reguły nie przekracza 5 lat, dzięki czemu Klienci bez trudu uzyskują finansowanie w formie kredytu, leasingu. Dla przykładu Europejski Fundusz Leasingowy, gdzie Paweł Caban uzyskał status zaufanego dostawcy, jest głównym partnerem w zakresie leasingu sprzedawanych maszyn, lecz firma chętnie współpracuje również z innymi firmami leasingowymi.
Klienci pozyskiwani są zarówno z rynku lokalnego jak i zagranicznego. Znaczna część kupujących trafia z polecenia firm, które dokonały zakupu wielokrotnie. Wszyscy Klienci mogą liczyć na kompetentne doradztwo i profesjonalną obsługę.
Na uwagę zasługuje zarówno jakość produktów jak i bezkonkurencyjne ceny. Na ofertę firmy Paweł Caban można trafić w każdym z branżowych portali oraz na stronie internetowej www.pcaban.pl

Kontakt:
www.pcaban.pl
Paweł Caban
Kalska Wola 8
97-318 Czarnocin
Tel. 44 616 54 20 / 664 216 265

Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.