Biuro Obsługi Klienta
  • Zamknij
  • Wpisz swój adres e-mail (lub login do portalu mojagielda.pl) oraz hasło
  • E-mail
  • Hasło
  • zapamiętaj mnie na tym komputerze
  • Zarejestruj się, aby móc przeglądać historię swoich zamówień oraz przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń.
  • Rejestracja
  • Zapomniałeś hasło?
Autor: RD
Zdjęcia: DAF
Auto Market Truck, 2016(3)
z dnia 2016-07-08

Europejski Mechanik Roku 2016 firmy DAF

Brytyjczyk najlepszy, Polak trzeci

Johan Drenth, Dyrektor ds. obsługi posprzedażowej w DAF Trucks N.V. (z prawej) wręcza nagrodę Adamowi Bakerowi

Nagrodę „Europejski Mechanik Roku 2016 firmy DAF” zdobył Adam Baker (lat 31), pracownik serwisu dealerskiego Chassis Cab Truck Centre w Ipswich w Wielkiej Brytanii. Europejski finał konkursu, obejmujący różne zadania i testy, odbył się w siedzibie DAF Trucks w Eindhoven. Trofeum wręczył zwycięzcy Johan Drenth, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażowej w DAF Trucks N. V.
W czasie europejskich rozgrywek szesnastu finalistów demonstrowało swoje umiejętności wykonując szereg zadań teoretycznych i praktycznych, w których musieli rozwiązać skomplikowanie awarie silnika i innych układów w pojeździe.
– DAF organizuje konkurs „Europejski Mechanik Roku” po to, żeby podkreślić znaczenie fachowych mechaników w warsztatach – powiedział Johan Drenth. – Jest to przede wszystkim wyraz uznania dla ich profesji. Współczesne ciężarówki to pojazdy zaawansowane technicznie, a ich naprawa wymaga obszernej i pogłębionej wiedzy technicznej. Ponadto mechanik jest wizytówką salonu DAF w warsztacie i odgrywa ważną rolę w budowaniu satysfakcji klienta. Chodzi o to, by nawet najdrobniejszy detal świadczonych usług był najwyższej jakości.
Kandydatów do udziału w konkursie „Europejski Mechanik Roku firmy DAF” mogą zgłaszać dealerzy DAF z całej Europy. Konkurs ma dwa etapy. W pierwszym roku kandydaci walczą o tytuł krajowy. W następnym roku zwycięzcy z każdego kraju walczą o laur podczas europejskiego finału. Reprezentant Polski Paweł Parzer zajął ex aequo 3. miejsce. To powtórzenie sukcesu z poprzedniej edycji. 
Adam Baker, który od sześciu lat pracuje w salonie dealerskim Chassis Cab Truck Centre w Ipswich, był kompletnie zaskoczony swoim zwycięstwem.
– Nie mogłem uwierzyć, kiedy w zeszłym roku zostałem najlepszym mechanikiem DAF w Wielkiej Brytanii – powiedział. – A teraz jestem najlepszy w Europie! 
Co, jego zdaniem, charakteryzuje dobrego mechanika? Odpowiedź Adama jest krótka, ale jasna: 
– Dogłębna znajomość produktu: trzeba go znać na wylot. A przede wszystkim – głębokie zaangażowanie.
Powiązane ogłoszenia:
51 000 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS
9 000 PLN
TOPSTONE Polska
177 770 PLN
KOT AUTOHANDEL ADAM KOT Polska
63 000 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS
33 000 PLN
HOL. TRUCK. SERWIS Polska
HOL. TRUCK. SERWIS