Wiadomości z rynku

poniedziałek
24 czerwca 2024

Gala Biesiadna w decydującej fazie!

Konkurs Inter Cars trwa do 9 września
12 sierpnia 2016
Rywalizacja w konkursie Gala Biesiadna, organizowanym przez Inter Cars, wkracza w decydującą fazę. Co zrobić, by ta ostatnia prosta poprowadziła do zwycięstwa i na finałową Galę w hotelu Gołębiewskim? Według organizatorów – trzeba się zaangażować!
Konkurs Gala Biesiadna 2016 trwa do 9 września. Uczestnicy mogą walczyć jeszcze w okresie rozliczeniowym promocji, trwającym od 10 sierpnia do 9 września 2016. Nie ma więc wątpliwości, że jest to już ten moment, kiedy rywalizacja wkracza w decydującą fazę. Od zaangażowania w realizację jak najwyższych wyników zakupowych zależy miejsce w klasyfikacji końcowej konkursu.

Co zrobić, żeby wygrać? 

Klienci biorący udział w konkursie przypisani są do jednego z 15 rankingów. Z czego wynika ten podział? Otóż sieć sprzedaży Inter Cars w Polsce podzielona jest na pięć regionów: Północno-Wschodni, Południowy, Wschodni, Centralny i Północ. Uczestnicy konkursu z każdego z regionu podzielni są według trzech rankingów: warsztat – rynek osobowy, sklep z warsztatem – rynek osobowy i rynek ciężarowy. 
Każdemu klientowi biorącemu udział w konkursu został przypisany indywidualny próg miesięczny. Po jego zrealizowaniu, uczestnik otrzymuje punkty w trzech kategoriach asortymentowych: produkty serwisowe, oleje i akumulatory. Efektem jest klasyfikacja, w której punkty przyznawane są 100 pierwszym klientom z najlepszymi wynikami w każdej kategorii. Im więcej punktów tym wyższe miejsce w danym rankingu. Im wyższe miejsce tym większa szansa, żeby wziąć udział w Gali Biesiadnej 2016 w Karpaczu. 

Pamiętaj o Extra Złotówkach 

W zdobyciu większej liczby punktów mogą pomóc Extra Złotówki, które są naliczane za zakupy produktów partnerów konkursu. W przypadku Extra Złotówek partnerzy konkursu dzielą się na trzy grupy. W grupie 35% są partnerzy strategiczni, tj.: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemf? rder). Jeśli klient kupi towar którejś z tych firm, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%. Wydając np. 10.000 zł, otrzyma dodatkowo 3.500 zł. 
W grupie 30% sklasyfikowani są: ATE, Comma, Contitech, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Ferodo i Glyco) oraz Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville). Zakup ich produktów na kwotę (przykładowo) 10.000 zł to gwarancja doliczenia Extra złotówek o wartości 3.000 zł. 
W grupie 20% są natomiast Febi Bilstein i Valeo. Wydając na ich towary 10.000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2.000 zł.
Dlatego kupowanie produktów premiowanych jest najpewniejszą drogą do wysokiego wyniku w konkursie. 

Nagrody

Na uczestników konkursu czekają nagrody o łącznej wartości 2.000.000 zł, w tym 450 jednoosobowych zaproszeń na weekendowy pobyt w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7-9 października 2016. 
Oprócz zaproszeń, laureaci każdego z 15 rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają dodatkową nagrodą pieniężną (doładowanie multikarty IC Premia Cash).
1 MIEJSCE – 10.000 zł
2 MIEJSCE – 8.000 zł
3 MIEJSCE – 6.000 zł
4 MIEJSCE – 4.000 zł,
5 MIEJSCE – 2.000 zł

Sprawdź swoje wyniki

Żeby to zrobić, należy skorzystać z platformy konkursowej www.myintercars.com. Na stronę może wejść bezpośrednio przez wyszukiwarkę lub poprzez IC Katalog Online. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w baner Gali Biesiadnej. Następnie trzeba wybrać zakładkę „Moje wyniki”. Tam, w dowolnym momencie promocji, znaleźć można informacje dotyczące minimalnego progu zakupowego w produktach serwisowych – zarówno jego wartości całkowitej (dla całego okresu konkursu), jak i w rozbiciu na miesięczne cykle.
Na tej samej stronie klient znajdzie też informacje o tym, w jakim stopniu udało mu się zrealizować progi zakupowe (miesięczny i całkowity). Dane podane są zarówno kwotowo, jak i procentowo.
Na stronie zamieszczone są również informacje na temat miejsca, które klient zajął w danej kategorii asortymentowej oraz punktów, które będą mu w związku z tym przyznane. 

Jedyna taka Gala w Polsce

Finał Gali Biesiadnej odbędzie się 7-9 października 2016 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Do dyspozycji gości Inter Cars będą pięknie urządzone wnętrza z widokiem na panoramę Karkonoszy, park wodny, SPA, kręgielnia czy salon gier. Nie tylko te elementy sprawią, że spędzony tam czas na pewno na długo zapadnie w pamięci uczestników. Przede wszystkim stanie się tak ze względu na zaplanowane liczne atrakcje. Pełen wrażeń weekend zainauguruje wieczór kabaretowy. Przed laureatami konkursu Gala Biesiadna wystąpią, wyjątkowo lubiani przez publiczność, Paranienormalni i ceniony w całym kraju, Kabaret pod Wyrwigroszem. W sobotę goście Inter Cars wezmą natomiast udział w wielkiej, wieczornej gali. Impreza nawiązywać będzie charakterem do niezapomnianych gal piosenki biesiadnej. Nie zabraknie więc żadnego z elementów, gwarantujących świetną zabawę: będzie doskonałe jedzenie, muzyka na żywo i wspólne śpiewanie. Podczas tej uroczystości zostaną również wręczone nagrody najlepszym uczestnikom konkursu. Zwieńczeniem tego obfitującego we wrażenia weekendu będzie koncert gwiazd disco polo, podczas którego specjalnie dla laureatów zagrają zespoły Weekend, Boys i After Party.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.