Wiadomości z rynku

środa
17 lipca 2024

Cała paleta naczep i przyczep z Głuchowa

Produkcja ZM-MAX na indywidualne zamówienia
16 września 2016
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Usługowe ZM-MAX Import – Export rozpoczęło swą działalność 18 czerwca 2015 r. Na początku działalności uruchomiono produkcję naczep i przyczep pod marką ZM-MAX.
Siedziba firmy wraz z halami produkcyjnymi mieści się w Głuchowie koło Konopnicy, w woj. łódzkim. Głównym filarem jej działalności jest produkcja pojazdów ciężarowych. Producent skupia się na klientach indywidualnych, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i oferując produkty dostosowane do ich potrzeb. 

Naczepy niskopodwoziowe...

Jednym z rodzajów oferowanych produktów są naczepy niskopodwoziowe: 1-osiowe, 2-osiowe, 3-osiowe oraz 3-osiowe z osią skrętną. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa uruchomiono produkcję naczep niskopodwoziowych wieloosiowych rozsuwanych. 

... Wywrotki, platformy...

Kolejnym rodzajem naczep produkowanych przez firmę ZM-MAX są naczepy samowyładowcze: wywrotki stalowe i aluminiowe. W ofercie znajdują się również naczepy platformy: standardowe – firanki i burto-firany a także naczepy typu mega.

... Podkontenerowe

W asortymencie łódzkiego producenta nie może zabraknąć naczep podkontenerowych od 20” do 45” HC. Firma zapewnia szeroki wybór tych pojazdów: sztywne i rozsuwane pneumatycznie, do transportu kontenerów i tank-kontenerów oraz platformy z zamkami kontenerowymi 2x20, 1x40, 1x40 HC. Naczepy platformy mogą być wyposażone w zabudowy OPEN BOX marki LIBNER, a także agregaty prądotwórcze do zasilania kontenerów chłodniczych. W ofercie są również naczepy podkontenerowe 20 i 30-stopowe z wywrotem.

Usługi remontowo-naprawcze

W palecie usług ZM-MAX znajdziemy również: wymianę zawieszeń resorowych na pneumatyczne, produkcję nowych ram, regenerację osi, montaż nowych instalacji elektrycznych Aspock, Hella, Ermax, Waś, montaż nowych instalacji pneumatycznych EBS, Wabco, Knorr oraz Haldex.

Przyczepy i zabudowy 

W ofercie firmy nie mogło również zabraknąć przyczep samochodowych i pojazdów Agro. Do zaoferowania ma przyczepy samochodowe: sztywne, z wywrotem oraz niskopodwoziowe. W gamie pojazdów Agro znajdziemy: przyczepy dwu- i trójosiowe: sztywne i z wywrotem – platformy i skrzynie samowyładowcze. 
Jak zapewniają przedstawiciele firmy, systematycznie starają się poszerzać zakres działalności. Od początku 2016 roku wykonywane są zabudowy samochodowe: wywrotki i platformy.
Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy do obróbki metalu: wypalarkę CNC DYNAMIC speed HQ od firmy Stigal, nożyce gilotynowe hydrauliczne BAYKAL, prasę krawędziową z modelu APHS BAYKAL. Oferuje profesjonalne wycinanie, cięcie na wymiar, profesjonalne gięcie w konkurencyjnych cenach. 
Firma zaprasza do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne. W trosce o dobro klientów kierownictwo firmy przykłada szczególny nacisk na jakość świadczonych usług.
– Stawiamy przede wszystkim na tradycję, jakość, trwałość oraz na nowoczesność – zapewniają przedstawiciele ZM-MAX. – Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, wykwalifikowani pracownicy służą pomocą od początku, czyli od konfiguracji przyczepy lub naczepy aż po przekazanie jej klientowi do użytkowania. Staramy się stworzyć, miłą, przyjazną atmosferę, zapewnić pełne zadowolenie z naszych usług oraz chęć dalszej współpracy.
Siedziba firmy: 
Głuchów 90, 
98-313 Konopnica, 
woj. łódzkie
tel.: 697751609, 669242325
 
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.