Znalezione artykuły: 5

 • Mini żurawie z polskiej fabryki Mini żurawie z polskiej fabryki 2019-05-10
  Mini żurawie BEFARD TB to pierwsze urządzenie tego typu w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Urządzenia BEFARD zainteresują każdego, kto poszukuje innowacyjnych a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Wybór polskiego urządzenia gwarantuje dostępność serwisu oraz części zamiennych. Mini żurawie BEFARD TB pozwalają pracować szybciej, skuteczniej i bezpieczniej.
  Tagi:   dźwigi i żurawie
  Czytaj całość
 • Nie tylko żurawie lecą stadami Nie tylko żurawie lecą stadami 2019-05-10
  Branża budowlana wyraźnie się ożywiła i w ostatnim okresie wzrósł popyt na sprzęt potrzebny na budowach, m.in. na pojazdy wyposażone w żurawie hydrauliczne, a także betonomieszarki.
  Czytaj całość
 • Transtools – hydraulika i pneumatyka w profesjonalnym wydaniu Transtools – hydraulika i pneumatyka w profesjonalnym wydaniu 2019-05-10
  Profesjonalizm i jakość świadczonych usług serwisowych i naprawczych wiążą się z doświadczeniem, poza tym mogą uzyskać szczególnie wysoki poziom w sytuacji, gdy firma zajmuje się jednocześnie produkcją danych części, podzespołów czy całych maszyn. Tak jest w przypadku znanej i liczącej się w branży hydrauliki maszynowej firmy Transtools, która od lat produkuje i zajmuje się serwisem elementów oraz układów hydraulicznych stosowanych w wielu dziedzinach przemysłu. Specjalnością spółki, autoryzowanego przedstawiciela m.in. marki LINDE (w zakresie hydrauliki siłowej), są pompy i silniki wielotłoczkowe.
  Tagi:   części pompy
  Czytaj całość
 • W stronę funkcjonalności W stronę funkcjonalności 2019-05-10
  Rynek naczep wywrotek od kilku lat rozwija się w dynamicznym tempie, co potwierdzają przedstawiciele producentów. Dotyczy to zarówno ciężkich pojazdów konstrukcyjnych, jak i lekkich aut samowyładowczych.
  Tagi:   naczepy wywrotki
  Czytaj całość
 • Żurawie Klaas od Lift Polska Żurawie Klaas od Lift Polska 2019-05-10
  Firma Lift Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem żurawi Klaas na polskim rynku od ponad 10 lat. Produkty Klaas to najnowsza technologia, nowoczesne rozwiązania oraz wszechstronność, dzięki którym zdobywają coraz większe uznanie i popularność wśród klientów na rynku europejskim oraz światowym.
  Tagi:   dźwigi i żurawie
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi