Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 7

Wiadomości z rynku

 • Ewidencja czasu pracy kierowcy Ewidencja czasu pracy kierowcy 2019-06-07
  Najbardziej podstawowym elementem rozliczania czasu pracy jest Ewidencja czasu pracy kierowcy. Jest to dokument zawierający informacje o aktywnościach pracownika (lub kierowcy-zleceniobiorcy) z podziałem na dni oraz typ aktywności (jazda, inna praca, dyspozycje, przerwy i odpoczynki).
  Tagi:   praca-transport
  Czytaj całość
 • Grupa DBK dołączyła do Związku Polskiego Leasingu Grupa DBK dołączyła do Związku Polskiego Leasingu 2019-06-07
  Spółka NL Leasing, należąca do Grupy DBK, jednogłośnie została przyjęta do Związku Polskiego Leasingu na ostatnim posiedzeniu Komitetu Wykonawczego ZPL.
  Tagi:   leasing transport
  Czytaj całość
 • Kontrollbuch w Hiszpanii Kontrollbuch w Hiszpanii 2019-06-07
  12 maja br. w Hiszpanii weszły w życie nowe przepisy dotyczące ewidencjonowania czasu pracy, na mocy których pracodawca obowiązany jest ewidencjonować czas pracy każdego pracownika i przechowywać stosowne dokumenty przez cztery lata.
  Tagi:   praca-transport
  Czytaj całość
 • PKO Leasing i Volvo Trucks Poland łączą siły PKO Leasing i Volvo Trucks Poland łączą siły 2019-06-07
  Spółki PKO Leasing oraz Volvo Polska podpisały porozumienie o współpracy, w ramach którego największa spółka leasingowa w Polsce będzie zewnętrznym partnerem finansującym pojazdy szwedzkiego gracza. Jednym z elementów współpracy będą wspólne działania w ramach kampanii Volvo Trucks 4Poland, której celem jest wspieranie polskiego transportu.
  Tagi:   leasing volvo
  Czytaj całość
 • Rekordowe zamówienie na 100 gazowych Scanii Rekordowe zamówienie na 100 gazowych Scanii 2019-06-07
  Scania dostarczy 100 pojazdów ciężarowych na skroplony gaz ziemny firmie KP Logistik ze Stavenhagen w Niemczech. To największe do tej pory pojedyncze zamówienie na tego typu pojazdy. Nowe ciągniki R410 zostaną rozdzielone między centra logistyczne KP Logistik w Stavenhagen i Wustermark koło Berlina.
  Czytaj całość
 • Samochody i ludzie z fantazją Samochody i ludzie z fantazją 2019-06-07
  Ponad 200 tuningowanych ciężarówek przyjechało na Truck Show - zlot miłośników pojazdów ciężarowych w Nowym Stawie (Pomorskie), zorganizowany w majowy weekend (24-26.05.2019) przez firmę 3 Strefa Sp. z o.o. z Gdyni. Pole koncertowe z trudem mieściło tysiące zwiedzających, którzy przybyli, aby podziwiać ciekawe pojazdy, spotkać celebrytów i wziąć udział w wieczornych koncertach.
  Czytaj całość
 • Stralisy LNG w testach u klientów Stralisy LNG w testach u klientów 2019-06-07
  IVECO Poland, bezpośredni dystrybutor pojazdów ciężkich IVECO w Polsce, udostępnia teraz swoim klientom aż osiem pojazdów demonstracyjnych IVECO Stralis LNG, zasilanych skroplonym gazem ziemnym. Redukcja wpływu transportu drogowego na środowisko naturalne oraz optymalizacja kosztów transportu to główne cele wielu firm transportowych.
  Tagi:   iveco stralis
  Czytaj całość