Wiadomości z rynku

poniedziałek
8 sierpnia 2022

Stralisy LNG na międzynarodowych trasach

IVECO przekazało firmie EPO-Trans Logistic 20 ciągników
5 lipca 2019

Firma EPO-Trans Logistic uzupełniłaswoją flotę o 20 nowych pojazdy Stralis Natural Power (NP) przeznaczone do logistyki międzynarodowej

Firma EPO-Trans Logistic uzupełniła w maju swoją flotę o 20 nowych pojazdy Stralis Natural Power (NP) przeznaczone do logistyki międzynarodowej. Uroczyste przekazanie odbyło się w siedzibie dealera IVECO CTC w Rudzie Śląskiej. Ciągniki Stralis NP o mocy 460 KM wyposażone są w najnowocześniejszy układ napędowy wykorzystujący jako paliwo skroplony gaz ziemny. Zasiliły flotę EPO-Trans Logistic powiększając ją do ponad 300 jednostek. Nowe ciągniki IVECO wyjadą na drogi Europy Zachodniej zapewniając transport międzynarodowy. W ramach umowy pakietowej z IVECO Poland, przewoźnik wybudował i oddał do użytku stację tankowania gazu LNG w miejscowości Krzywa w bazie transportowej EPO-LNG. Nowa stacja, zlokalizowana, przy trasie A4 na wysokości Bolesławca, dostępna jest również dla pojazdów LNG innych przewoźników. Dostarczone pojazdy w wersji Low Tractor zostały wyposażone w zbiorniki LNG o pojemności 290 kg (800 litrów). Zapewniają rozwiązania technologiczne sprawdzające się w usługach liniowych klienta. Moc 460 KM i zasięg do 1150 km mają zapewnić odpowiednie osiągi, ale również oszczędność paliwa i obniżenie całkowitego kosztu posiadania pojazdów. Ponadto ciągniki wyposażone są w nowoczesną skrzynię biegów HI-TRONIX, systemy wspomagające HI-CRUISE oraz retarder. Doposażone zostały w maksymalne lodówki, komfortowe leżanki oraz automatyczną klimatyzację.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.