Wiadomości z rynku

Autor: zm
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2021(1)
z dnia 12.01.2021

130 nowych ciągników Volvo we flocie DBK Rental

To kolejna duża transakcja między tymi partnerami

Przedstawiciele zarządów obu firm podczas podpisania umowy: Łukasz Chyliński, prezes Hama Polska (DBK Rental) oraz Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska

Fot. DBK

 
Volvo Trucks Polska dostarczy 130 ciągników siodłowych FH dla DBK Rental (HAMA Polska). 15 grudnia 2020 roku, w siedzibie Volvo Trucks Polska Sp. z o.o. w Młochowie, nastąpiło uroczyste podpisanie umowy.
To kolejne tak duże zamówienie Volvo dla DBK Rental. Umowa podpisana przez prezesa Hama Polska (DBK Rental) – Łukasza Chylińskiego oraz dyrektora zarządzającego Volvo Trucks Polska – Małgorzatę Kulis, obejmuje dostarczenie pojazdów w różnych konfiguracjach oraz wersjach silnikowych – od 460 do 500 KM – przeznaczonych do transportu międzynarodowego.
Flota DBK Rental (HAMA Polska) w 2020 roku została już zasilona 150 ciągnikami Volvo, a to kolejne duże zamówienie na 130 pojazdów z dostawami na 2021. Dotychczasowa owocna współpraca z Volvo Trucks Polska sprawia, że w planach jest dalsze powiększanie floty Volvo nie tylko z przeznaczeniem do dystrybucji międzynarodowej, ale również regionalnej oraz komunalnej.
HAMA Polska (DBK Rental) zgodnie z Volvo Trucks Polska zakładają dalszy rozwój współpracy.