Wiadomości z rynku

sobota
22 czerwca 2024

MAN TGX „Gra o tron” w barwach Transports Palfray

Nowy ciągnik z pakietem Individual i tuningowym oklejeniem
19 lutego 2021
 
MAN wraz z wprowadzeniem nowej generacji modelu TGX, dużo uwagi poświęcił na pakiet fabrycznych dodatków Individual. W jego ramach stworzono ofertę dla bardziej wymagających klientów, chcących poprawić komfort życia w kabinie. Jeden z takich egzemplarzy wyjechał niedawno od dealera we Francji.
Firma Transports Palfray z północy Francji (Lillebone ) nabyła taką ciężarówkę wyróżniającą się na drodze. Jej nowy MAN TGX 18.510 z największą kabiną GX, otrzymał specjalne oklejenie, nawiązujące do serialu „Gra od tron” (Game of Thrones). Uzupełnieniem jest rozbudowane orurowanie, obejmujące przód pojazdu i jego dach, osłony międzyosiowe i tył.. Są również aluminiowe felgi, polerowane fanfary oraz dodatkowe, diodowe oświetlenie.
W wyposażeniu wewnętrznym znalazły się elementy pakietu Individual, m.in. 22-calowy telewizor, podświetlane wejście do kabiny, rozbudowana instalacja elektryczna z przetwornicą, a także dodatkowe schowki nad górną leżanką. W jednym z nich ulokowano wysuwaną platformę, pełniąca rolę minikuchni z ekspresem do kawy oraz kuchenką mikrofalową.
Komfort kierowcy poprawia też wentylowany fotel, grubszy materac, najbardziej rozbudowana wersja systemu multimedialnego, w pełni pneumatyczne zawieszenie ECAS z możliwością automatycznej regulacji poziomu od prędkości 20 km/h, a bezpieczeństwu służą dwa radary obserwujące martwe pole, umieszczone zarówno z lewej, jak i z prawej strony pojazdu.
Pojazd wyposażono w zautomatyzowaną skrzynię biegów MAN TipMatic z retarderem z funkcją MAN Efficient Roll, , mechanizm elektrycznego przechylania kabiny i układ czyszczenia reflektorów.
Przewoźnik zamierza uczynić to auto swoim ambasadorem i wystawiać je na różnych imprezach, w tym na 24-godzinnym Le Mans Truck.
 
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.