Wiadomości z rynku

Autor: ZM
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2021(16)
z dnia 23.02.2021

Ruszyły zapisy na Master Truck Show 2021

17. edycja imprezy odbędzie się w dniach 16-18 lipca

W ubiegłym roku na zlot przyjechało ponad 800 pojazdów

Fot. Truck.pl

 
Na forum internetowym pojawiają się pytania, czy w tym roku odbędzie się Master Truck? Nie może być inaczej – zapewniają organizatorzy, czyli Telewizyjne Studio Brawo. 17. edycja zlotu planowana jest na 16-18 lipca 2021. Jak zwykle, impreza odbędzie się na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.
Poprzedni zlot był naznaczony pandemicznymi obostrzeniami.
– Mieliśmy dwie kontrole sanepidu i zdaliśmy egzamin na piątkę – mówi Aleksandra Donocik, organizatorka zlotu. – W tym roku mamy nadzieję, że Covid pójdzie w las, a Master Truck będzie strefą wolną od obostrzeń, ale jeśli będzie taka potrzeba, to zapewnimy bezpieczeństwo sanitarne.

Rozpoczęły się zapisy

17 lutego rozpoczęły się zapisy online na stronie Master Trucka na tegoroczny zlot. „Zatem, jeśli posiadasz ciężarówkę, VANa amerykańskiego, oldtimera czy nawet samochód osobowy, który jest wart pokazania z pięknym tuningiem to musisz pokazać go wszystkim i wypełnić formularz. Zgłoszenie pojazdu jest bezpłatne.” – apelują organizatorzy.
– Jesteśmy w kontakcie z zagranicznymi uczestnikami – dodaje Ola Donocik. – Wiemy, że przygotowują nowe ciekawe pojazdy i zanosi się na interesujące premiery. Jedną z wystrzałowych ciężarówek przygotowuje w Holandii Irlandczyk. Być może już w marcu będziemy mogli uchylić rąbka tajemnicy… Liczymy też na premiery krajowe. Prosimy tych, którzy przygotowują swoje pojazdy, aby zgłaszali się do nas. Nawet jeśli nie są one jeszcze gotowe, warto pochwalić się tym, jak postępują prace. Chętnie pokażemy takie przygotowania w programie Na Osi emitowanym w Motowizji Tele5.

Czy będzie The Rolling Stones?

Jak zapewnia Ola Donocik, podczas planowanego zlotu atrakcji nie zabraknie, jak co rok. Na pewno przyjedzie kilkaset tuningowanych ciężarówek z całej Europy. Próbujemy potwierdzić, czy to prawa, że gwiazdą imprezy będzie zespół The Rolling Stones? Nasza rozmówczyni jednak robi tajemniczą minę i ujawnia tylko, że na pewno posłuchamy największych przebojów tej grupy na żywo.
Jak zawsze, planowane są targi branżowe oraz udział producentów pojazdów ciężarowych i zabudów.