Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 8

 • „Elektryki” dla firm z dofinansowaniem „Elektryki” dla firm z dofinansowaniem 2021-07-21
  W nowym programie wsparcia nabywców samochodów elektrycznych „Mój elektryk” NFOŚiGW rozszerzono grono beneficjentów mogących ubiegać się o dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego o przedsiębiorców i samorządy, podniesiono wysokość dopłaty do 27 tys. zł dla samochodów osobowych i utrzymano dofinansowania w kwocie 70 tys. dla modeli dostawczych.
  Czytaj całość
 • Będzie polski wodór dla transportu Będzie polski wodór dla transportu 2021-07-20
  Zastosowanie wodoru jako paliwa alternatywnego w transporcie oraz wdrożenie technologii wodorowych w energetyce – to główne cele Polskiej Strategii Wodorowej do roku 2030 z perspektywą do 2040 r. Ostateczna wersja dokumentu przygotowanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska po uwzględnieniu uwag z konsultacji społecznych ma zostać przedstawiona jesienią.
  Czytaj całość
 • Można mniej uciążliwie zbierać odpady Można mniej uciążliwie zbierać odpady 2021-07-20
  Renault Trucks zaprezentowało nową miejską ciężarówkę: w pełni elektryczny pojazd, z niskim wejściem D Wide Z.E. LEC (Low Entry Cab). Nową, niską kabinę zaprojektowano specjalnie w celu ułatwienia operacji zbierania odpadów, optymalizując ich bezpieczeństwo, komfort i ostatecznie zwiększając efektywność.
  Czytaj całość
 • Moda na wyróżnianie się Moda na wyróżnianie się 2021-07-19
  Przybywa fanów tuningu, na drogach częściej spotykamy upiększone ciężarówki. Budujące jest to, że nawet amatorskie przeróbki wykonywane są coraz częściej z użyciem elementów i technik wysokiej jakości.
  Czytaj całość
 • Wnętrze zmienne jak kameleon Wnętrze zmienne jak kameleon 2021-07-19
  Dwie wyjątkowe cechy nowego Volkswagena Caddy: możliwość elastycznej adaptacji wnętrza oraz duża pojemność przestrzeni ładunkowej. Nowy Caddy oferuje nawet siedem miejsc siedzących. Pojedyncze fotele można w nim w zależności od potrzeb składać, przechylać do przodu lub wyjąć.
  Czytaj całość
 • FUSO z aplikacją „eTruck Ready” FUSO z aplikacją „eTruck Ready” 2021-07-16
  Rośnie liczba przedsiębiorstw logistycznych i transportowych, które rozważają zakup elektrycznej ciężarówki. Jednak klientom często trudno jest ocenić, czy ciężarówka napędzana elektrycznie sprosta wymogom dotychczasowego profilu zastosowań konwencjonalnych samochodów ciężarowych z firmowej floty.
  Czytaj całość
 • Szczecinek objedziemy od południa Szczecinek objedziemy od południa 2021-07-16
  Firma Budimex przygotuje projekt i wybuduje obwodnicę Szczecinka w ciągu drogi krajowej nr 20. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą. Będzie to druga umowa w woj. zachodniopomorskim, po obwodnicy Gryfina w ciągu DK31, na realizację inwestycji z rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
  Czytaj całość
 • Pół miliona pojazdów Scania w sieci Pół miliona pojazdów Scania w sieci 2021-07-15
  Ponad 500 tys. pojazdów marki Scania połączonych w ramach sieci porusza się po drogach 100 krajów, na rynkach których działa firma, na bieżąco przesyłając dane do analizy. Dziesięć lat temu, jako pierwsza marka w branży, Scania wprowadziła urządzenie komunikacyjne jako standard we wszystkich pojazdach, co pozwoliło klientom firmy na poprawę wydajności ich biznesu.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi