Wiadomości z rynku

Autor: ZM
Zdjęcia:
Tygodnik Truck.pl, 2021(6)
z dnia 17.11.2021

Hegelmann Poland pokazuje swoich „Trucker Heroes”

W ramach wspólnej kampanii z Transporeon
 
Kierowcy stanowią siłę każdej firmy z branży transportowej. W marcu 2020 r. wystartowała kampania „Trucker Heroes”, mająca na celu zwiększenie świadomości i uznania dla tego wymagającego zawodu. Hegelmann Poland została partnerem inicjatywy organizowanej przez Transporeon. W październiku br. na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann Poland, oklejona grafiką, zaprojektowaną z okazji kampanii.

Wdzięczni kierowcom

– Jesteśmy niezwykle wdzięczni kierowcom, którzy każdego dnia wyjeżdżają na wszystkie obsługiwane przez nas trasy i pozwalają zapewniać naszym klientom realizację usług niezależnie od okoliczności – podkreśla Fedir Yurkevych, CEO w firmie Hegelmann Poland. – Szczególnie w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, to właśnie ludzie za kierownicami ciężarówek przyczynili się do tego, że mogliśmy zapewniać ciągłość łańcucha dostaw. Nigdy nas nie zawiedli, dlatego chcemy, by czuli naszą wdzięczność. Zawód kierowcy to niezwykle wymagające zajęcie, nie tylko dla nich samych, ale także ich rodzin. Dzięki kampanii „Truckers Heroes” organizowanej przez Transporeon, po raz kolejny mamy szansę powiedzieć „dziękujemy”. Każdego dnia jestem dumny z osób, które pracują dla naszej firmy.
Celem inicjatywy „Trucker Heroes” jest podnoszenie społecznej świadomości, dotyczącej trudów pracy kierowców. Powstała ona w odpowiedzi na postawę środowiska w czasie pandemii. Podejmowane w ramach akcji działania są podziękowaniem dla kierowców za utrzymywanie łańcucha dostaw w ruchu. Pokazuje ona doświadczenia osób działających w tej branży, ich codzienną pracę, zmagania, ale także sposoby spędzania wolnego czasu, ulubione miejsca na pokonywanych trasach, które rekomendują pozostałym kierowcom.
– Kierowcy ciężarówek mają wszelkie powody do dumy. Stanowią podstawę naszej gospodarki. Cieszymy się, że możemy zapewnić im większą widoczność i rozpoznawalność poprzez naszą kampanię Trucker Heroes. Dziękujemy Hegelmann Poland za przyłączenie się do tej inicjatywy i wspieranie jej założeń – zaznacza Joanna Gancarczyk-Ptok, dyrektor działu obsługi klienta w Transporeon.

Potentaci i mali przewoźnicy

Każdego miesiąca do kampanii zapraszana jest inna firma z branży - Transporeon nie ogranicza się do największych podmiotów, pokazując różnorodność tego sektora. Warto podkreślić, że akcja ma charakter międzynarodowy i przystępują do niej przedsiębiorstwa z różnych krajów. Dzięki temu do głosu dochodzą kierowcy o odmiennych narodowościach i o wielorakich doświadczeniach. W październiku na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann’a wspierająca akcję, przygotowane zostały także wywiady z kierowcami. Nie jest to pierwsze zaangażowanie firmy w inicjatywę - przedstawiciele Hegelmann Poland brali także udział w majowym filmie przygotowanym z okazji Dnia
**

Hegelmann Poland to jedna z największych firm transportowych w Polsce z flotą liczącą ponad 2.000 samochodów ciężarowych. Jest w kraju przedstawicielem Hegelmann Group - firmy rodzinnej, która powstała w 1998 roku w Niemczech. Zatrudnia ona 8.000 osób w swoich biurach w Europie i USA. Hegelmann Poland oferuje swoim klientom kompleksową obsługę transportowo-spedycyjną, opartą na wiedzy i 10-letnim doświadczeniu w branży.

Transporeon - oparta na chmurze platforma sourcingu usług transportowych i zarządzania transportem napędza sieć załadowców, dostawców, sprzedawców, odbiorców towarów oraz przewoźników. Założona w 2000 roku firma pomaga ponad 1.300 aktywnym globalnym załadowcom oraz ponad 120.000 przewoźników transportować towary w sposób bardziej wydajny i zrównoważony. Zespół Transporeon składa się z ponad 1.000 zatrudnionych w ośmiu lokalizacjach pracownikówi. Oprócz kluczowych rozwiązań: Transporeon Execution Solutions oraz rozwiązań w zakresie zaopatrzenia i informacji rynkowej, firma oferuje usługi widoczności w czasie rzeczywistym Real Time Visibility we współpracy z firmą Sixfold oraz usługi płatnicze we współpracy z firmą ControlPay.
Najpopularniejsze tagi