Wiadomości z rynku

sobota
21 maja 2022

Kompleksowe spotkanie branżowe podczas targów NOWA INFRASTRUKTURA

Wstęp bezpłatny po rejestracji
6 maja 2022

Fot. Targi Kielce

 
Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA, które odbędą się od 10 do 11 maja 2022 w Targach Kielce to miejsce prezentacji innowacyjnych produktów, nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych.
W programie zaplanowano szereg branżowych konferencji i wykładów, podczas których omówione zostaną m.in. wyzwania i szanse przed jakimi stoi branża budowlana.

Forum Utrzymania Dróg i Mostów

Forum Utrzymania Dróg i Mostów pozwoli przeanalizować najistotniejsze problemy branży oraz wskazać nowatorskie rozwiązania. Konferencji będą towarzyszyć zawody najlepszych operatorów pługów odśnieżnych, którzy rywalizują na tzw. rodeo drogowym.

Salon Kruszyw

Podczas Salonu Kruszyw poruszane będą takie kwestie jak: inwestycje na świętokrzyskich drogach ekspresowych, innowacje w drogownictwie i nowoczesne technologie stosowane w budownictwie drogowym, audyt bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz proekologiczne technologie remontów i przebudów dróg.

Branżowe seminaria

Podczas seminarium pn. „Samorządowe drogi betonowe odpowiedzią na wymagania przyszłości" zaprezentowane zostaną m.in. zalety nawierzchni betonowych zarówno w zakresie budowy dróg krajowych, jak i samorządowych oraz doświadczenia samorządowców, którzy podjęli decyzję o wybudowaniu dróg betonowych w swoich miejscowościach.
Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych pn. „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” poświęcone będzie m.in. rozwiązaniom poprawiającym bezpieczeństwo dróg rowerowych, budowie sieci tras rowerowych i urządzeń transportu osobistego, a także projektowaniu ścieżek rowerowych.

Konferencja o drogownictwie

„Świętokrzyskie szlaki - doświadczenia, innowacje, bezpieczeństwo” – taką nazwę nosi konferencja naukowo-techniczna, spotkanie skierowane m.in. do przedstawicieli zarządców dróg, wykonawców drogowych, biur projektowych czy samorządów, służące wymianie poglądów i doświadczeń w zakresie innowacji i bezpieczeństwa w drogownictwie.
Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.nowainfrastruktura.pl. Rejestracja online potrwa do 9 maja do godz. 12.00. Po tym terminie organizatorzy zapraszają branżowych zwiedzających do punktów rejestracyjnych na miejscu.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.