Wiadomości z rynku

sobota
2 lipca 2022

Mariusz Pudzianowski ambasadorem marki Q8Oils

17 czerwca 2022
Firma Syntaco Sp. z o.o. – generalny importer środków smarnych Q8Oils na Polskę – nawiązała współpracę ze strongmanem i najsilniejszym człowiekiem świata – Mariuszem Pudzianowskim.
– Siła, moc, ambicja i odwaga doskonale wpisują się w nasze hasło reklamowe: „Wszędzie tam gdzie jest moc!” – wyjaśnia Marcin Setkowicz, prezes spółki Syntaco. Marka Q8Oils znana jest już w ponad 90 krajach, a teraz przyszedł czas na jej rozwój także w Polsce. Jako część Kuwait Petroleum Corporation (KPC) należy do pierwszej dziesiątki największych koncernów energetycznych na świecie. Firma stawia przede wszystkim na badania i rozwój. Dzięki temu opracowane produkty przewyższają nawet najbardziej restrykcyjne normy i specyfikacje wyznaczone przez producentów pojazdów oraz maszyn, dbając przy tym o ochronę środowiska naturalnego.
Oferta obejmuje ponad 1.000 produktów dedykowanych motoryzacji i przemysłowi. Q8Oils współpracuje blisko z producentami OEM, takimi jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Volvo, Man, Scania oraz innymi, co pozwala zaoferować klientom oficjalne aprobaty dla swoich wyrobów.
Mariusz Pudzianowski — utytułowany sportowiec, pięciokrotny mistrz świata, sześciokrotny mistrz Europy oraz ośmiokrotny mistrz Polski w zawodach Strongman, zawodnik MMA federacji KSW, jest również związany z branżą motoryzacyjną, prowadząc m.in. własną firmę transportową. Rynek olejów samochodowych zna zatem doskonale:
– Cieszę się ze współpracy z marką Q8Oils. Motoryzacja, poza sportem oczywiście, to moja druga pasja. Jestem wielbicielem dużych maszyn. Jeżdżę różnymi samochodami, ciągnikami oraz motorem i lubię majsterkować w warsztacie. Doskonale wiem, jak ważną rolę w pojazdach odgrywają środki smarne, dlatego pracuję z Q8Oils. (z)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.