Wiadomości z rynku

sobota
2 lipca 2022

OnTurtle i Axxès otwierają szlabany w Europie

Zaoferują kilka urządzeń umożliwiających samochodom ciężarowym, dostawczym i autobusom swobodny przejazd w kilku krajach
22 czerwca 2022

OnTurtle podpisała umowę na sprzedaż urządzeń firmy Axxès, specjalizującej się w elektronicznych systemach poboru opłat drogowych

Fot. OnTurtle

Francuska firma Axxès, specjalizująca się w elektronicznym systemie poboru opłat dla samochodów ciężarowych łączy siły z OnTurtle, aby wprowadzić kilka urządzeń umożliwiających samochodom ciężarowym, dostawczym i autobusom swobodny przejazd w kilku krajach europejskich.
Oferta dla użytkowników obejmuje nowe usługi, takie jak dostęp do 17 bezpiecznych parkingów w różnych częściach Europy, usługa geolokalizacji bez stałej instalacji oraz połączenie z głównymi platformami logistycznymi dystrybucji na dużą skalę.

Urządzenia dla różnych typów pojazdów

OnTurtle, partner referencyjny w dziedzinie profesjonalnego transportu w Europie, podpisała umowę na sprzedaż urządzeń firmy Axxès, specjalizującej się w elektronicznych systemach poboru opłat drogowych dla samochodów ciężarowych w Europie. Zgodnie z filozofią firmy OnTurtle, aby być zawsze tam, gdzie potrzebują tego klienci, współpraca ta pozwoli obu firmom korzystać ze wszystkich urządzeń do poboru opłat, aby móc otwierać szlabany w Europie.
- Ta współpraca zwiększa nasze możliwości dalszego świadczenia klientom usług, z których jesteśmy znani. Jest to kolejny krok w ramach naszej linii OnTheWay, która codziennie jest powiększana, aby dostosować się do różnych typów klientów - mówi Pere Pinto, dyrektor ds. rozwoju działalności w firmie OnTurtle.
W związku z tym firma OnTurtle rozszerzy swoją ofertę w ramach usługi OnTolls Europe, ponieważ umowa z firmą Axxès pozwoli jej udostępnić klientom kilka urządzeń przeznaczonych dla różnych typów pojazdów. W ten sposób hiszpańska firma zwiększy liczbę krajów, przez które jej klienci będą mogli przemieszczać się korzystając ze wszystkich benefitów i udogodnień, zgodnie ze swoimi potrzebami (samochody ciężarowe, autobusy i pojazdy użytkowe).
- Firma Axxès nadal rozwija się w Hiszpanii i Europie, gdzie posiada 300 tysięcy aktywnych urządzeń. Przywiązujemy dużą wagę do jakości usług i pod tym względem możemy wspierać OnTurtle, na przykład dzięki pracy naszego działu IT, który zajmuje się codzienną obsługą naszych europejskich partnerów - mówi Alexandre Baltazar, kierownik ds. partnerstwa w Axxès na Półwyspie Iberyjskim.
Dzięki tej umowie klienci OnTurtle będą mogli korzystać z B'moov, urządzenia do poboru opłat przeznaczonego dla samochodów ciężarowych, które ułatwi profesjonalistom z branży transportowej przejazdy w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Szwecji, Polsce i na Węgrzech.
Do dyspozycji użytkowników będzie również Viaxxès, służące do poboru opłat w Hiszpanii, Francji, Portugalii i Włoszech. Urządzenia do lekkich pojazdów Axxès będą dostępne tylko we Francji, ale w najbliższej przyszłości mają zostać wprowadzone w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech.
Nie będzie to jedyne urządzenie, z którego można korzystać w coraz większej ilości krajów. Urządzenie B'moov zostanie uruchomione w Bułgarii latem tego roku, a w Szwajcarii do końca roku. Czechy i Słowacja dołączą w 2023 r.

Nowe usługi i korzyści

Po raz kolejny OnTurtle zaoferuje klientom spersonalizowane usługi. Cel ten zostanie wzmocniony dzięki porozumieniu z firmą Axxès, które zapewni nowe korzyści, udogodnienia i usługi.
Oprócz uiszczania opłat drogowych, urządzenie B'moov umożliwi klientom OnTurtle dostęp i płacenie za jego pomocą na 17 strzeżonych parkingach w różnych częściach Europy.
Dzięki umowie z francuską firmą, specjaliści ds. transportu będą mieli do dyspozycji nowe usługi, takie jak Axxès Fleet Manager, system geolokalizacji, który nie wymaga stałej instalacji ani połączenia z tachografem i nie dostarcza danych o zużyciu paliwa, także usługę Axxès Data Connect, która umożliwia połączenie z głównymi platformami logistycznymi w zakresie dystrybucji na dużą skalę. (z)

O OnTurtle

OnTurtle oferuje globalne rozwiązanie dla firm transportowych oraz usługi dla profesjonalistów z branży transportowej w całej Europie. Dzięki obecności w 10 krajach (Hiszpania, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Austria, Niemcy, Słowenia, Włochy i Polska) jest partnerem referencyjnym w zakresie efektywnego zarządzania mobilnością ładunków. Jej międzynarodowa sieć obejmuje ponad 1.600 stacji paliw w całej Europie, w tym około stu stacji do tankowania gazu. Ponadto urządzenie do poboru opłat OnTolls Europe działa w 15 krajach.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.