Wiadomości z rynku

sobota
2 lipca 2022

SP Trans – tu każdy znajdzie ciężarówkę odpowiadającą swoim potrzebom

23 czerwca 2022

Firma próbuje także swoich sił w motorsporcie

Fot. SP Trans

Firma SP Trans, założona w 1990 r., działalność związaną z handlem ciężarówkami używanymi prowadzi już od ponad 20 lat. Przez tak długi okres firma skupiła się na stałym utrzymaniu asortymentu na odpowiednim poziomie ilości, jakości, jak i różnorodności aby sprostać wymaganiom klientów.

Co oferują?

Na placu wystawianych jest średnio około 50-70 samochodów. W większości są to solówki w najróżniejszych konfiguracjach, jeśli chodzi o marki, kabiny, rodzaje zabudów, roczniki jak i przedział cenowy. Znajdziemy tu także autobusy, samochody dostawcze jak i inny sprzęt.

Nie tylko sprzedaż

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma oferuje także coś więcej niż sama sprzedaż pojazdów. Istnieje także możliwość pewnej personalizacji aut pod własne potrzeby. Mamy tu na myśli zakładanie czy ściąganie wind, zmianę zabudów lub innego rodzaju przygotowanie samochodów pod wymagania użytkownika przed odbiorem ciężarówki. Oprócz tego na miejscu istnieje możliwość darmowej wyceny finansowania pojazdów, dzięki kredytowaniu lub leasingowaniu poprzez różne instytucje finansowe.

Nowy plac już w budowie

Jak poinformował Sławomir Pietraszko, właściciel firmy, po wielu latach spędzonych w miejscowości Łazy koło Warszawy, podjęto decyzję o rozpoczęciu budowy nowego placu wraz z nowym biurem i halą warsztatową, w celu poprawy standardów sprzedaży, obsługi klienta jak i zwiększenia możliwości firmy. Wybór padł na miejscowość Kopana między Warszawą a Grójcem. Zaletą tego miejsca jest łatwy dojazd dla klientów z każdego zakątka Polski i nie tylko, ponieważ nowa siedziba mieści się przy samym rozejściu trasy S7 z Aleją Krakowską, i jest z niej widoczna. Planowana przeprowadzka - na przełomie roku 2022/2023. Przedstawiciele firmy już zapraszają do nowej siedziby.

Mocni też w motorsporcie

Od roku 2019 firma próbuje także swoich sił w motorsporcie. Założycielem jak i głównym kierowcą teamu SP Trans Motorsport jest syn właścicieli firmy. Mimo że jest to dopiero drugi sezon zmagań na zawodach rangi Mistrzostw Polski, w mocno konkurencyjnej klasie „RWD CUP”, team zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji sezonu, walcząc o tytuł Mistrzów Polski Rallycross.
SP Trans Sławomir Pietraszko:
WWW.SPTRANS.PL
TEL. 604 626 444
608 58 58 57
606 442 450
Obecny adres: 05-552 Łazy, ul. Przyszłości 6
Adres nowej siedziby: 05-555 Kopana, al. Krakowska 11
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.