Wiadomości z rynku

piątek
7 października 2022

1.350 nowych partnerów w sieci UTA Edenred

Współpraca z TRAVIS Road Services
21 września 2022

Dzięki współpracy z TRAVIS Road Services, UTA Edenred znacznie rozszerza pakiet usług w zakresie czyszczenia pojazdów, obsługi warsztatów i parkowania samochodów ciężarowych Fot. UTA

 
* Karta UTA akceptowana również w sieci serwisów TRAVIS
 
* Dodatkowe punkty usług UTA Plus Service w 17 europejskich krajach
 
* Platforma rezerwacyjna TRAVIS dostępna dla klientów UTA
 
UTA Edenred, jeden z wiodących dostawców usług mobilności należący do Grupy Edenred, dzięki współpracy z nowym partnerem TRAVIS Road Services znacząco rozbudowuje swoją ogólnoeuropejską sieć akceptacji usług dla pojazdów. Dzięki temu klienci UTA Edenred mogą teraz realizować usługi UTA Plus Serwis, takie jak mycie pojazdów, czyszczenie zbiorników, parkowanie samochodów ciężarowych i naprawy u 1.350 dodatkowych partnerów serwisowych w 17 krajach europejskich. Wszystkie te usługi można rezerwować online i bezgotówkowo rozliczać z użyciem karty paliwowej UTA. – Firmy transportowe i przewoźnicy zawsze stają przed wyzwaniem znalezienia odpowiednich miejsc serwisowych w całej Europie i uwzględnienia ich w zaplanowanych trasach – mówi Lukas Schneider, Chief Strategic Partnerships Officer w UTA Edenred. – Dzięki współpracy z TRAVIS Road Services możemy teraz zaoferować naszym klientom dostęp do jeszcze bardziej kompleksowej sieci akceptacji usług, obejmującej łącznie około 73.000 punktów w Europie. Pozwala to zaoszczędzić czas, kosztowne dojazdy i uniknąć niepotrzebnych przestojów w codziennej pracy. O korzyściach płynących ze współpracy przekonany jest również Jochem de Graaf, COO w TRAVIS Road Services: – Jako jeden z wiodących dostawców usług mobilności w Europie, UTA Edenred oferuje swoim klientom szeroką gamę rozwiązań, które zapewniają im większy komfort i wydajność oraz ułatwiają zarządzanie flotą. Ponieważ realizujemy dokładnie te same cele, współpraca z UTA Edenred była dla nas logicznym wyborem. Oprócz rozszerzonej sieci lokalizacji usług, klienci UTA Edenred mają teraz dostęp do naszej platformy rezerwacyjnej online, gdzie mogą łatwo znaleźć, zarezerwować i rozliczyć usługę, której potrzebują.

UTA Edenred

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA Edenred) jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Klienci biznesowi mogą używać kart UTA do bezgotówkowego tankowania paliwa – niezależnie od marki dostawcy – w ponad 73.000 punktów w 40 państwach Europy, a ponadto korzystać z innych usług w drodze, takich jak opłaty drogowe, usługi warsztatowe, pomoc drogowa lub holowanie, ale także serwis zwrotu podatku VAT oraz akcyzy na paliwo, realizowany dla klientów UTA przez partnera spółki. UTA Edenred została wybrana „Najlepszym dostawcą usług w zakresie kart paliwowych dla MŚP 2021" w ankiecie przeprowadzonej przez niemiecki magazyn Wirtschaftswoche i instytut badania rynku ServiceValue z siedzibą w Kolonii. Firma UTA została założona w 1963 roku przez Heinricha Ecksteina i jest dziś własnością Edenred SE. Edenred to czołowa digitalowa platforma usług i płatności oraz codzienny towarzysz pracy wielu osób, łączy ponad 50 milionów pracowników i 2 miliony partnerów handlowych w 45 krajach za pośrednictwem ponad 900.000 klientów korporacyjnych. Edenred oferuje specjalne rozwiązania płatnicze w obszarze zakupów żywnościowych (kupony na posiłki), mobilności (rozwiązania multi-energetyczne, serwisowe, w zakresie opłat drogowych, parkingowych i dojazdów do pracy), systemów motywacyjnych (takich jak karty upominkowe, platformy zaangażowania pracowników) oraz płatności korporacyjnych (karty wirtualne). Zgodnie z celem grupy: „Enrich connections. For good” rozwiązania te poprawiają samopoczucie użytkowników i ich siłę nabywczą. Zwiększają atrakcyjność i wydajność firm oraz ożywiają rynek pracy i lokalną gospodarkę. Sprzyjają także dostępowi do zdrowszej żywności, produktów bardziej przyjaznych środowisku oraz lepszej mobilności. W 2021 roku dzięki globalnym zasobom technologicznym Grupa osiągnęła obroty na poziomie prawie 30 miliardów euro w większości za pośrednictwem urządzeń mobilnych, platform internetowych i kart płatniczych.

TRAVIS Road Services

TRAVIS Road Services to szybko rozwijająca się platforma rezerwacji usług drogowych dla samochodów ciężarowych w Europie. Klienci TRAVIS mogą łatwo znaleźć, zarezerwować i zapłacić za usługi takie jak myjnie, czyszczenie cystern, parkowanie i naprawę samochodów ciężarowych. Obecnie ponad 1500 partnerów serwisowych z 17 krajów europejskich oferuje swoje usługi za pośrednictwem platformy TRAVIS. Oprócz platformy rezerwacyjnej, TRAVIS oferuje przewoźnikom wiele różnych narzędzi do bardziej efektywnego planowania i korzystania z usług drogowych. (z)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.