Wiadomości z rynku

środa
19 czerwca 2024

Otwarto nową stacji E100 w Torzymiu

24 maja 2023

Fot. E100

 
Firma E100 otworzyła 26 kwietnia 2023 r. na terenie Portu 2000 Torzym własną stację paliw. Stacja znajduje się ok. 30 km od granicy zachodniej (przejścia graniczne Świecko, Słubice), tuż przy zjeździe z autostrady A2.
Nowy obiekt E100 to jedna z największych stacji paliw w tej części kraju, umożliwiająca tankowanie samochodów ciężarowych.
– Do dyspozycji naszych klientów oddajemy osiem stanowisk do tankowania, cztery dystrybutory ON o wydajności 130 l/min i cztery dystrybutory AdBlue – mówi Dmytro Ananskyi, zastępca kierownika Działu Współpracy z Dostawcami. – Dystrybutory posiadają tzw. satelity, które pozwalają zatankować wszystkie zbiorniki pojazdu bez konieczności jego przemieszczania. Stacja wyposażona jest w cztery terminale samoobsługowe (przy każdym z dystrybutorów) co znacząco skraca czas tankowania. Dodatkowo na nowej stacji jest możliwość rozliczenia tankowania za pomocą telefonu, w aplikacji E100 z aktywowaną usługą E100 Mobility, bez konieczności użycia terminala płatniczego. Nowa stacja jest przygotowana do obsługi transportu ponadnormatywnego – wysokość wiaty to 4,75 m.
Nowa stacja E100 jest w sieci stacji paliw Power Max (marka E100).
– Otwarcie nowej stacji to realizacja strategii E100, polegającej na budowie sieci własnych stacji paliw w kluczowych, najważniejszych lokalizacjach dla naszych klientów z branży transportowej. Dzięki budowie własnych stacji będziemy mogli zaoferować najlepsze ceny paliw w sieci akceptacji naszych kart paliwowych – dodaje Dmytro Ananskyi.
Nowo otwarta stacja E100 jest w stanie obsłużyć 1.200 samochodów dziennie, co wraz z dotychczas funkcjonującą stacją paliw E100 na terenie Portu 2000 Torzym daje możliwość zatankowania 1.600 pojazdów na dobę. Na klientów E100 czeka całe zaplecze Portu 2000 Torzym: darmowy parking, restauracja, toalety, prysznice, pralnia automatyczna, supermarket, kantor. (z)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.