Wiadomości z rynku

środa
12 czerwca 2024

Naczepy TMT Tanks & Trailers z oponami EnduRace RT 2

Ogumienie Apollo Tyres jako oryginalne wyposażenie dla zaawansowanej gamy pojazdów
18 września 2023

Naczepy TMT Tanks & Trailers z ruchomą podłogą będą wyposażane w opony EnduRace RT 2 firmy Apollo Tyres Fot. Apollo Tyres

 
TMT Tanks & Trailers, wiodący włoski producent naczep, wybrał oponę EnduRace RT 2 firmy Apollo Tyres jako oryginalne wyposażenie (OE) do swoich naczep ciężarowych klasy premium z ruchomą podłogą. Partnerstwo stanowi kolejny sukces producenta opon, który rozszerza swoje portfolio relacji OE w całej Europie.
TMT już odebrało pierwsze zamówienie od Apollo Tyres, obejmujące dwa różne rozmiary opon EnduRace RT 2 dla 22,5-calowych kół: 385/65 R22.5 i nowy 385/55 R22.5, który został wprowadzony na rynek w zeszłym miesiącu.

Mniejsze opory toczenia, lepsza przyczepność, większa trwałość

Opona EnduRace RT 2, produkowana w fabryce Apollo Tyres w Gyöngyöshalász na Węgrzech, charakteryzuje się zaawansowaną strukturą i wzorem bieżnika. Zapewnia równomierne zużycie dzięki rozłożeniu nacisku na szerokiej powierzchni styku z nawierzchnią, co minimalizuje opory toczenia i hałas, a także gwarantuje wysoki wskaźnik trwałości, który pomaga w zarządzaniu kosztami całego okresu eksploatacji. Opona została zaprojektowana ze wzmocnioną osnową i mieszanką bieżnika, która zmniejsza ścieranie i gromadzenie się ciepła, zapewniając zwiększoną odporność na rozdarcie i poziom trwałości prawie dwa razy wyższy niż europejski wymóg regulacyjny.
EnduRace RT 2 oferuje również wyjątkową przyczepność na mokrej nawierzchni i w warunkach zimowych. Opona posiada certyfikat przyczepności na śniegu z oznaczeniem „płatka śniegu”, zapewniając wysoki poziom osiągów i bezpieczeństwa przez cały rok.
Apollo Tyres wprowadziło na rynek drugą generację opon EnduRace RT w 2021 roku, bazując na sukcesie oryginału z 2017 roku. Nowa opona jest popularnym wyborem wśród przewoźników średnio- i długodystansowych w Europie To produkt ulepszony w stosunku do swojego poprzednika, w szczególności w zakresie oporów toczenia, przyczepności na mokrej nawierzchni i trwałości.
Berardo Di Giuseppe, TMT plant director, skomentował:
– Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w tym sektorze, wypracowaliśmy dobre zrozumienie tego, czego oczekują nasi klienci. Skupiamy się na najwyższej wydajności, jakości i innowacyjności we wszystkich elementach naszych produktów, dlatego wybraliśmy Apollo EnduRace RT 2.
John Nikhil Joy, cluster director Europe Truck & Bus Tyres, Apollo Tyres powiedział:
– Ta współpraca jeszcze bardziej podkreśla wyjątkową jakość naszej rozszerzającej się gamy produktów TBR. Dziękuję Giuseppe Russo - Truck & Bus Sales Manager Europe za wkład w nawiązanie współpracy pomiędzy TMT i Apollo. EnduRace RT 2 drugiej generacji cieszy się znakomitą opinią w Europie. Dzięki niezwykłym ulepszeniom we wszystkich obszarach możemy zaoferować firmom jak TMT niezawodną oponę o imponujących osiągach.

Potentat z Włoch

TMT Tanks & Trailers jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży transportowej we Włoszech i zdobyła wiele nagród za innowacyjne projekty naczep. Obecnie TMT ma ponad 800 klientów i ponad 60 partnerów.
Niedawno firma TMT została nominowana w kategorii „Inteligentna naczepa” w konkursie Trailer Innovation Awards za naczepy ciężarowe z ruchomą podłogą, które są wyspecjalizowanymi systemami załadunku i rozładunku, umożliwiającymi rozładunek materiałów sypkich bez konieczności stosowania mechanizmów przechylających. (z)

Opony EnduRace RT 2 firmy Apollo Tyres charakteryzują się mniejszymi oporami toczenia, lepszą przyczepnością i większą trwałością niż ogumienie poprzedniej generacji Fot. Apollo Tyres

Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.